Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як повернути автомобіль банку

Як повернути автомобіль банку

Додано: 24.11.14
Рубрика: Авто поради
Неякісний автомобіль, придбаний у салоні дилера - явище рідкісне, але існуюче. Машина з дефектом може бути передана покупцеві через відсутність видимих пошкоджень, по неуважності покупця. Єдиним правильним рішенням у таких випадках буде повернення автомобіля в салон з поверненням грошових коштів або обмін на новий автомобіль такого ж рівня.
1 Для щоб процес повернення пройшов швидко і гладко, необхідно дотримуватися певної схеми, яку можуть підказати грамотні юристи. Потрібно знати перелік обставин, встановлених законом максимальні терміни гарантійного ремонту і інші нюанси, передбачені в законі «Про захист прав споживачів».

2 Перший етап - претензію в письмовому вигляді. Щоб повернути автомобіль з дефектом в салон, потрібно чітко і послідовно викласти ситуацію в письмовому вигляді. Продавець зобов'язаний прийняти претензію, завізувати, а також поставити в популярність про строки, протягом яких проблема буде усунена. Якщо салон відмовляє в розгляді заяви, потрібно вимагати підтвердження факту відмови у письмовому вигляді.
Як повернути автомобіль банку

3 Оптимальним терміном для повернення авто в салон є 15-ти денний термін після передачі її в користування покупця. Дата продажу та дата передачі автомобіля у власність з юридичної точки зору є різними поняттями і можуть не співпадати. Якщо ж оптимальний термін перевищений, то процедура повернення покупки в салон буде вимагати проведення незалежної експертизи організацією, яка має на це ліцензію. Така експертиза проводиться за рахунок продавця, не виключає знаходження покупця під час проведення процедури і може бути оскаржена.
Як повернути автомобіль банку


4 Для повернення в салон автомобіля з дефектом, купленого в кредит покупець повинен вимагати документи про анулювання угоди купівлі-продажу. Якщо автомобіль був придбано виключно на позикові кошти , то продавець повинен перерахувати всі виручені кошти назад банку. Якщо покупець частково сплатив суму вартості самостійно, а частково розплатився кредитними коштами, то продавець перераховує отримані кошти пропорційно кожній стороні. Після зарахування грошових коштів на банківський рахунок покупець право вимагати від банку угоди про припинення кредитного договору, з обов'язковим пунктом про відсутність претензій до позичальнику .
Як повернути автомобіль банку

5 Якщо кредитний автомобіль не має дефектів, але покупець не може або не хоче виконувати зобов'язання по кредиту, то ба пк ввр аве конфіскувати кредитний товар, продати його за заниженою собівартості в рахунок покриття своїх витрат. При цьому боргові зобов'язання клієнта можуть бути погашені вилученням цінних речей «несумлінного платника» судовими приставами.
Як повернути автомобіль банку

6 Банку, який видав кредит, не потрібен автомобіль, йому потрібні грошові кошти. Тому не варто ухилятися від сплати кредиту, якщо навіть позичальник не має фінансової можливості виконувати свої зобов'язання. Потрібно звернутися у ба пк дл я отримання дозволу на продаж кредитної машини, самостійно знайти покупця, укласти з ним у банку договір купівлі-продажу, виручені гроші придбайте в касу банку .
Як повернути автомобіль банку

При розмові з менеджером салону потрібно показати хорошу обізнаність у правилах і законах, своє прагнення у вирішенні питання у свою користь. Власникам автосалонів невигідно брати участь у судових розглядах, вони підуть на будь-які умови для «мирного» вирішення конфлікту. А до повернення кредитної авто в салон і анулювання банківських угод з позичальником фіксована сума щомісячного внеску повинна вноситися справно, так як несплата боргу кримінально карна.