Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

Додано: 20.11.15
Рубрика: Авто поради

Економічна ефективність спеціалізованої техніки для сільгоспвиробника має чи не першорядну важливість. Адже під час жнив або посівної компанії витрачати час на її ремонт і різного роду простої просто ніколи. Комбайни виробництва «Россельмаш» «Акрос» сучасним вимогам ринку відповідають практично ідеально. Техніка це дуже надійна і якісна.

Виробник

На справжній момент «Россельмаш» входить у п'ятірку найбільших світових лідерів з виробництва сільськогосподарської техніки. Випускається продукція цієї марки на 13 підприємствах, побудованих не тільки в Росії, але і в Казахстані, США, Україні, Канаді. Реалізується техніка «Россельмаш» в 26 країнах світу. І при цьому користується просто величезною популярністю. В асортимент компанії «Россельмаш», крім комбайнів, входить ще 23 найменування техніки.
Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

Випускаються моделі

«Акрос» - комбайн, розрахований на прибирання насамперед дуже великих площ високоврожайних культур з високою швидкістю і без втрат часу. За сезон з використанням моделей цієї марки можна прибрати понад 1000 га зернових і просапних культур (кукурудзи і соняшнику).

На сьогоднішній день фірма «Россельмаш» пропонує сільгосппідприємствам всього чотири лінійки цієї техніки. Це комбайн «Акрос» 530560590 580 і. Всі ці моделі характеризуються високою продуктивністю й адаптовані для прибирання різних сільськогосподарських культур. Відмінності між ними полягають перш за все в потужності двигуна і швидкості виробництва польових робіт.
Так, комбайн «Акрос» 580 оснащений 300-сильним двигуном об'ємом 8.9 літра марки Cummins з мінімальною витратою палива. Крім цього, на моделі 580 встановлюється подрібнюючий барабан, функціонує на двох швидкостях. Обмолот зернових в ньому проводиться в режимі 3400 об./мін., а режим 2000 об./мін. призначений для обробки соняшнику і кукурудзи.

Остання модель «Россельмаша» - «Акрос» 590 - відрізняється підвищеною потужністю і може використовуватися в самих великих фермерських господарствах для обробки з високою швидкістю дуже великих полів. Навіть в умовах сильної вологості цей комбайн здатний показувати намолоти до 8 тис. тонн за сезон.

Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

Основні переваги комбайнів «Акрос»

До основних переваг техніки виробництва «Россельмаш» в порівнянні з моделями інших марок можна віднести:

 • Оснащеність бітер-аналізаторами з убирающимися пальцями і гребінками. Знаходиться цей вузол на вході похилої камери і під час роботи комбайна активно розрівнює зрізану масу, що сприяє її швидкому просуванню навіть при умови сильної засміченості.

 • Оснащеність сучасними жатками Power Stream з захопленням 6.7 і 9 метрів. Їх використання дозволяє максимально скоротити втрати зерна через осипання та забезпечити рівномірну подачу при будь-яких умовах.

 • Наявність традиційної барабанної надійної молотарки з високою пропускною здатністю, дбайливо відноситься до зерна і соломи.

 • Оснащеність автономним пристроєм домота лопатевої конструкції. Завдяки його використанню значно знижується ризик дроблення зерна.

 • Оснащеність надійними 6-циліндровими двигунами, підібраними як по крутному моменту, так і по потужності.

 • Наявність різного роду адаптерів і додаткових пристосувань. Це забезпечує можливість виконувати на комбайні саму різну роботу. Причому не тільки у час збиральної компанії, але і впродовж всього сезону.


 • До переваг цієї техніки, крім усього іншого, можна віднести оснащеність дуже широкими жатками Power Stream, пристосованими для роботи в тому числі і на нерівних полях. Сільськогосподарські культури ці машини зрізають дуже чисто. На даний момент зернозбиральні комбайни «Акрос» займають в Росії лідируюче положення і є найдосконалішою технікою цієї спеціалізації.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  Особливості експлуатації

  До переваг комбайнів «Акрос», крім відмінної технічної оснащеності, можна віднести зручність використання. Кабіни моделей всіх лінійок добре захищені від шуму та вібрацій. Центральне їх розташування забезпечує огляд в 360 гр. Ретельно опрацьована в комбайнах «Акрос» і ергономіка. Всі елементи управління мають традиційне розташування і знаходяться в прямій видимості, що, звичайно ж, значно полегшує завдання комбайнера. Фахівців для роботи на цій техніці немає необхідності проходити якесь додаткове навчання. Оскільки виготовляються моделі цієї марки вітчизняним виробником, знайти які-небудь деталі і вузли при необхідності їх ремонту зовсім нескладно. Схема комбайна «Акрос» 590 представлена нижче.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  Умови експлуатації

  Виконувати сільгоспроботи з використанням комбайнів «Россельмаш» можна у будь-яку погоду і незалежно від умов. На всіх моделях цієї марки встановлені товсті шини з глибокими протекторами «ялинка», призначеними для пересування по бездоріжжю.


  «Акрос» - комбайн, використовувати який допускається навіть при температурі до +50 про С. Це стає можливим завдяки наявності «розумної» системи охолодження двигуна. При серйозному підвищенні температури вона включає додаткові вентилятори.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  Виробляти сільгоспроботи на техніці цієї марки можна не тільки вдень, але і у вечірній час або навіть вночі. Спеціально для цього всі комбайни оснащені потужними LED-прожекторами.

  Завдяки оригінальній конструкції барабана комбайни «Акрос» можуть ефективно і без втрат забирати зерно, що знаходиться практично в горизонтальному положенні. Налаштування всіх систем техніки цього виробника може виконуватись безпосередньо на полі.

  Відгуки про «Акросе»

  Думка про цих комбайнах у вітчизняних фермерів склалося просто чудове. Відзначаються не тільки їх переваги, перераховані вище. Хвалять ці комбайни і за наявність у їх конструкції унікального, що не має аналогів у світі, ротора з декою зворотного ходу. Завдяки присутності цієї деталі повністю виключається ризик забивання на важких і вологих хлібів. Відмінний метал, використаний для виготовлення, дуже стійкий до корозії — ще одна характеристика комбайна «Акрос», здобула йому непогані відгуки.

  Зрозуміло, хороша думка про цю техніку у споживача склалося і з-за її невисокої вартості. За таку ж ціну, як один імпортний комбайн, можна придбати два «Акроса». При цьому в плані продуктивності, якості збирання зернових і легкості обслуговування ця техніка зарубіжної практично нічим не поступається.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  В позитивному ключі відзначається і робота фахівців самої компанії «Россельмаш», а також її дилерів. У разі будь-яких поломок майстра оперативно виїжджають на місце і швидко усувають всі несправності.

  Особливості нових комбайни ACROS 590

  Це остання і найбільш досконала модель, розроблена конструкторами компанії «Россельмаш». Від інших лінійок новий комбайн «Акрос» 590 Plus відрізняється тим, що в його конструкцію входять:

  • розгінний бітер в камері;

  • подрібнювач з новою технологічною камерою;

  • 325-сильний мотор.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  «Акрос» - комбайн, в конструкції якого передбачено системи гідравлічного копіювання та двокаскадної очищення. Обробка кукурудзи і соняшнику з використанням комбайна цієї марки здійснюється дуже якісно, так як він оснащений спеціальним розкидачем полови. Похила камера в комбайнів цієї марки збільшена в обсязі 250 мм, що, звичайно ж, значно підвищує їх продуктивність.

  Комбайн «Акрос»: технічні характеристики

  За ступенем та видами оснастки комбайни «Акрос», як вже згадувалося, трохи розрізняються. Ознайомившись із таблицею, поданою нижче, можна дізнатися про те, якими конкретно характеристиками відрізняються моделі 530580 і 590 в також про те, які між ними існують подібності та відмінності.  Показники

  530

  580

  590

  Вид жатки

  Power Stream

  Power Stream

  Power Stream

  Захоплення жниварки

  5679

  5679

  5679

  Швидкість руху ножів жатки

  1180

  1180

  1180

  Різновид

  похилої камери

  Транспортер з похилим бітером

  Транспортер з приймальним бітером

  Транспортер з приймальним бітером

  Тип молотильного апарату

  Барабан

  Барабан

  Барабан

  Діаметр барабана

  1480

  1480

  1480

  Клавіші самотряса (довжина)

  5

  5

  5

  Площа сепарації соломотряса

  615

  615

  6.3

  Система очищення

  2 решітки

  2 решітки

  3 решітки (2 каскаду)

  Вентилятор очищення

  1-секційний

  1-секційний

  2-секційний

  Домотий

  Автономне

  Автономне

  Автономне

  Місткість бункера

  9000 л

  9000 л

  9000 л

  Частота обертання барабана

  1800 і 3400

  1800 і 3400

  1800 і 3400

  Крок ножів

  25

  25

  24.5

  Дорожній просвіт

  350

  350

  370

  Марка двигуна

  ЯМЗ/236БК

  Cummins/6LTAA

  Cummins/6LTAA

  Обсяг і кількість циліндрів двигуна

  11.0V6

  8.9L6

  8.9L6

  Наявність системи контролю витрати палива

  Є

  Немає

  Немає

  Потужність (кВт/л. с)

  188/255

  221/300

  239/325

  Габарити

  8600х3880х3940

  8600х3880х3940

  8850х3880х3940  Вартість комбайнів

  Ціна на зернозбиральний комбайн «Акрос» залежить в першу чергу від моделі. Також вартість цієї техніки може бути змінена з урахуванням загального стану та її оснащеності. У середньому вона коливається в межах 1-2 млн грн. Реалізуються комбайни цього виробника через офіційних дилерів. Представники компанії «Россельмаш» продають на ринку не тільки саму техніку, але і різного роду додаткові агрегати, призначені для установки на неї. Це може бути, наприклад, інтенсивне освітлення, збільшені ножі молотарок, барабани неоднакових габаритів, різні типи шин, конвеєрні стрічки і т. д.

  Зернозбиральний комбайн "Акрос". Комбайн "Акрос": технічні характеристики, опис, схема та відгуки

  Моделі б/у

  На вторинному ринку можна придбати у тому числі і старі комбайни цієї марки. Вартість такої техніки, звичайно ж, буде менше. Ціна на вживані моделі коливається в межах 500 тис -1 млн грн залежно від моделі.

  Як бачите, «Акрос» - комбайн насправді дуже надійний, якісний і цілком по праву заслужив схвальні відгуки споживачів. Варто техніка компанії «Россельмаш» недорого, різного ж роду сільгоспроботи з її використанням можна виробляти з зручністю, швидко і без втрат.