Корисні поради
на всі випадки життя
» » Корейські марки автомобілів: огляд

Корейські марки автомобілів: огляд

Додано: 29.11.15
Рубрика: Авто поради

Для автолюбителів не секрет, що корейська промисловість – одна з провідних у світі. У списку кращих компаній це держава посідає п'яте місце вже кілька років, поступаючись Китаю, Америці, Японії і Німеччини. Дивно те, що на відміну від інших країн в Кореї зовсім небагато автомобільних компаній. Але навіть незважаючи на це тут можна знайти на будь-який смак і хетчбеки, і кросовери, і седани. Корейські марки автомобілів, список яких нижче, поширені по всьому світу:

  • Hyundai;
  • KIA;
  • SsangYoung;
  • Daewoo;
  • Renault-Samsung Motors.

Історичні факти корейського автопрому

Після Другої світової війни економіка Південної Кореї зазнала краху. Тільки через двадцять років уряд держави зробив акцент не на виробництві продуктів соціального значення, а на створенні автомобільних корпорацій.
Спочатку корейські марки автомобілів збиралися в мізерних гаражах, яких було всього пара-трійка штук, запчастин американської техніки, що прийшла в непридатність.

Лідер автопрому – Hyundai Motor Company. Спочатку ця компанія була власністю концерну Ford. Тут випускалися моделі вантажних і легкових машин під цим американським брендом. Коли необхідно прийняти рішення про мінімальному використанні іноземних запчастин, корейське уряд припинив співпрацю з Ford.

Деякі корейські марки автомобілів, значки яких несуть приховану символіку, пройшли складний шлях. Прикладом може бути KIA Motors. Довгий час з формування компанії вона перебувала під чиїмось фінансовим крилом (Mazda, Fiat, Peugeot). Через деякий час після відділення від сторонніх корпорацій відбувається злиття з Hyundai. Це дозволяє творцям обладнати машину за допомогою нових технологій. З 2000 року і донині серед безпечних автомобілів KIA займає лідируючу позицію.

Корейські марки автомобілів: огляд
Із-за сильного напруги у фінансовій та економічній сфері Південної Кореї велика і відома на весь світ компанія Daewoo терпить крах. Вона існує досі завдяки тому, що зберігся невеликий філіал в концерні General Motors.

Корейська марка автомобілів SsangYoung Motor Company тривалий час випускала машини для армії, але вже сьогодні спеціалізується на автобусах і спецтехніки. Випуск легкових варіантів був зроблений лише у 80-х роках. З-за кризової обстановки близько 70% прав на компанію зараз належать Mahindra.

Корейські марки автомобілів хоч і були відомими на весь світ, але зазнали падіння внаслідок важкої економічної обстановки. Тільки Hyundai зміг не тільки уникнути сильних ударів», але і міцно закріпитися на автомобільному ринку.

Марка автомобілю Hyundai і її логотип

Безумовний лідер автопрому Південної Кореї Hyundai. Річне виробництво сягає 2 мільйонів моделей. До 2011 року в світі займала 4 місце, зараз перебуває на п'ятому.

Логотип, розміщений на капот, був придуманий не випадково і несе глибоке символічне значення. Це не тільки перша буква назви компанії. Знак уособлює двох людей, що тримаються за руки, що повністю відповідає девізу компанії про міцну дружбу і правильному партнерство.

Корейські марки автомобілів: огляд


Корейські марки автомобілів Kia і Daewoo

Фірмі KIA сьома позиція дісталася в світі та друге місце в Південній Кореї. Асортимент, що надається покупцям, дуже цікавий, адже включає абсолютно всі класи сучасних машин. Логотип був зроблений з метою легкого впізнавання і запам'ятовування. Овал, в якому укладено слово KIA, уособлює весь світ, що символізує про поширення продукції на території всіх країн Землі.

Корейські марки автомобілів: огляд

Daewoo Motors – компанія, що змінила не одного власника. У своїй країні з виробництва вона займає 3 місце. Знаходиться у володінні у General Motors. Автомобілі Daewoo випускаються під такими відомими марками, як Chevrolet, Opel, Buick та ін.

Точного значення емблеми компанії немає. Трактується воно по-різному: за однією версією на значку зображений лотос, з іншого – морська мушля. Назва, що перекладається дослівно «Велика Всесвіт», добре підходить як до першої версії, так і до другої.

Корейські марки автомобілів: огляд

Корейські марки автомобілів SsangYong і Renault-Samsung Motors

SsangYong Motor Company – південнокорейська компанія, займана в країні 4 місце з виробництва. Випускає позашляховики і кросовери. Складання автомобілів здійснюється у таких країнах, як Росія, Казахстан і Україна.

Зміст значка перекладається як «Два дракона», що символізує удачу. Представники компанії розповідали про давньої легенди про двох драконів і Небесний сад, на честь яких і з'явився логотип.

Корейські марки автомобілів: огляд

Renault-Samsung Motors за фактом припинила існування. Вона заснована у 1994 році в результаті щільного співпраця концерну Samsung Group і Nissan. Із-за сильного кризи перший представник виходить з проекту. Починається важкий час для Renault. Ситуація стабілізується після того, як у 2000 році вона увійшла в список дочірніх компаній французького концерну Renault Group. Корейська марка практично не виходить за межі своєї батьківщини і більше відома саме там. Однак деякі моделі все ж випускаються для зовнішнього ринку, але під марками Nissan і Renault.