Корисні поради
на всі випадки життя
» » ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки

Додано: 04.12.15
Рубрика: Авто поради

Цей трактор випускався на Липецькому заводі. Він з'явився на світ завдяки модифікації минулої моделі, яка мала індекс Т-40. Саме вона стала базовою для нової техніки ЛТЗ-55. Ці машини взяли від попередників все найкраще і повністю відповідали сучасним на той момент вимогам. Трактор призначений для самих різних польових робіт, які можна виконувати з допомогою навісного обладнання. Цей універсально-просапний «трудяга» часто застосовувався для робіт з сільськогосподарськими культурами пропашного типу.
Все навісне обладнання поділялася на декілька типів.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Так, були причіпні, напівнавісні системи, які могли працювати самостійно, без допомоги органів трактора. Також розрізняли навісне обладнання, що могло взаємодіяти з деякими вузлами машини. Трактор ЛТЗ-55 дуже допомагав здійснювати різні роботи, а також застосовувався для транспортування різних вантажів, використовувався в навантажувальних або розвантажувальних роботах.

Модифікації

На заводі випускалося декілька модифікацій. Серед них можна виділити кілька цікавих моделей. Це повнопривідний варіант з індексом 55А, модель із заниженим кліренсом, модифікація з низьким кліренсом і повним приводом під назвою 55АН. Також є трактор, призначений для місць, де необхідно мінімальний тиск на грунт.

Липецький завод випускав також експортні варіанти машини. Вони були кабриолетной компонування.

ЛТЗ-55: технічні характеристики

Ця сільськогосподарська машина мала 3750 м в довжину, ширина становила 1710 мм, у висоту трактор досягав 2560 мм, Повна маса становила 2900 кг, а кліренс для базової моделі був дорівнює 50 мм. Колісна база становила 2145 мм
В якості силового агрегату використовували Д-144 який дозволяв набрати до 30 км/год при своїй потужності в 50 л. с. Витрата палива в цього трактора становив 249 р дизеля на 1 кВт/ч. Паливний бак мав обсяг у 70 літрів.

Кабіна

Кабіна виготовлена за всім технологічним на той момент нормам. Робоче місце повністю відповідає стандартам. Кабіна повністю герметична. Це захищає тракториста від вологи, бруду та пилу.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Це дає можливість працювати в будь-яких умовах. Крім того, всередині робітник може комфортно себе почувати – звукоізоляція, а також захист від вібрацій зроблені на найвищому рівні. Обов'язково зверніть увагу на ЛТЗ-55. Фото, звичайно, не дозволяють оцінити всю красу і технологічність машини, але їх варто подивитися. Ви можете їх побачити в статті.

Додатково встановлено опалення та система вентиляції. Опалювач підтримує комфортну температуру, а не просто гріє повітря. Серед переваг можна відзначити площа скління, яка досить велика. Це найкращим чином впливає на зручність управління. Оператор сидить у зручному кріслі, яке має регулювання по зростанню і вазі.

Двигун

ЛТЗ-55 укомплектований дизельним двигуном Д-144. Обсяг агрегату становить 415 л. Виготовлений він на Володимирському заводі, де виробляють двигуни для тракторів. У цьому моторі 4 циліндра. Розташовані вони рядно і вертикально.


Мотор показав себе як надзвичайно надійний, безпечний і при цьому високоякісний. Дана модель значно відрізнялася від усього того, що ставили на сільськогосподарську техніку раніше. Передові технології дозволили зробити агрегат не просто потужним, але економічним. Що стосується екологічності, то тут теж все зроблено дуже добре. Мотор викидає шкідливі речовини в мінімальних кількостях.

Трансмісія

Це основний робочий орган ЛТЗ-55. КПП мала 8 передач, а також реверс.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Також трансмісія відрізнялася наявністю фрикційної муфти і однодискового зчеплення.

Ходова частина

Трактор оснащений двома видами підвіски. Це жорстка система на передніх колесах і пружинна підвіска ззаду.

Гальмівна система представлена стрічковими і стоянковим гальмом. Але це ще не все. Також додатково в якості опції можна придбати стрічково-дискову гальмівну систему, гидрообъемное управління, стоянкове гальмо, які має вторинний вал, КПП на 7 передач з системою уменьшителя ходу.

Запчастини

Коли-небудь навіть сама надійна техніка зношується.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Тоді перед власниками стоїть завдання ремонту. Але щоб можна було ремонтувати машину, необхідні запчастини. Характеристики трактора ЛТЗ-55 дозволяють легко знайти усі потрібні вузли. На сучасному ринку є величезна кількість самих різних запчастин для сільськогосподарських машин: як абсолютно нових, так і з пробігом. Тому проблем з цим немає.

Серед великої кількості запчастин до даного трактора є деталі до будь-якої групі устаткування. Можна замінити зносилися деталі двигуна, трансмісії, електрообладнання.

Скільки коштує трактор

Ціни на ці моделі сільськогосподарських машин різні. Все залежить від стану конкретної машини. Якщо назвати середню цифру, то новий трактор обійдеться покупцеві в 1 мільйон рублів. Однак якщо закуповувати обладнання оптом, то можна отримати істотну знижку. Техніка з пробігом - це завжди ризик, тому варто сто разів подумати.

Перша і основна умова для придбання техніки з пробігом – недавнє проходження капітального ремонту. Такі машини мають найвищу вартість серед пропозицій б/у. Потім варто звернути увагу на кількість мотогодин. Також при покупці особливо ретельно перевіряється стан окремих вузлів і механізмів. Ціна формується в залежності від того, наскільки великий знос машини. І останній фактор, який може якось вплинути на ціну, – це зовнішній вигляд.


Переваги і недоліки

За 20 років виробництва ЛТЗ-55 характеристики цього трактора полюбилися багатьом аграріям. Позитивні відгуки машина заслужила завдяки своїм особливостям. Так, виділяють широкі можливості, що дозволяють працювати з величезним комплектом всілякого додаткового обладнання.

Модель має порівняно невелику вагу і досить компактні розміри.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Причому потужність вельми істотна. Це відмінна можливість працювати там, де потрібні швидкість і акуратність. При цьому тиск на грунт – мінімальний. Трактор має високі характеристики прохідності і досить маневрений, чого немає в аналогічних рішеннях від інших виробників.

В цій техніці, завдяки наявності в кабіні опалення, можна виконувати робочі завдання навіть при негативних температурах.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки
Це серйозна перевага. Високий кліренс, за рахунок якого техніка має підвищену прохідність, що дає можливість працювати з різними сільськогосподарськими культурами.

Проблемою може стати слабка тяга, що не підійде великим господарствам, однак це з лишком можна покрити швидкісними характеристиками, які широко застосовуються для транспортувальних робіт.

Відгуки власників

У тому, щоб отримати повну інформацію про ЛТЗ-55 відгуки дуже допоможуть.

ЛТЗ-55: технічні характеристики, фото, відгуки

Власники оцінили по достоїнству можливість використовувати з цією машиною велика кількість різних навісних агрегатів. Більшість дуже позитивно висловлюється про дійсно просторій кабіні. Окремо варто сказати про передньому мосту, який зроблений ведучим. Вибирають цей трактор і з-за реверсу.

Коли графік роботи дуже завантажений, власники говорять про одному-єдиному нестачі – слабкому тяговому зусиллі, але це індивідуально. В цілому більшість власників дрібних господарств повністю задоволені цим трактором.