Корисні поради
на всі випадки життя
» » Астрологічний календар вагітності: 3-й і 4-й четвертий місяці

Астрологічний календар вагітності: 3-й і 4-й четвертий місяці

Додано: 10.09.14
Рубрика: Цікаве
Астрологічний календар вагітності: 3-й і 4-й четвертий місяці


[b] Під впливом яких планет відбувається подальший розвиток дитини? [/b]


[b] Третій місяць [/b] проходить під дією гарячої і сухий планети Марс. У цей час активно формується самостійність, а також закладаються основи творчого початку в майбутньому людині. Третій місяць - небезпечний час для жінки, коли вагітність може перерватися мимовільно - самою Долею приймається рішення: дати чи не дати Землі нове втілення. Щоб не відчувати Небеса, дотримуйтеся простих рекомендацій - утримайтеся від інтимного життя на цей період, виключіть спортивні заняття, не допускайте душевного перенапруги - уникайте скандалів. На третьому місяці несподівано можуть проявитися хвороби у вигляді застуди або запалення. Також дуже часто саме на цьому місяці вагітності жінку весь час тягне перекусити солоним огірочком або квашеною капустою.


[b] Проявіть почуття такту один до одного в цьому місяці. [/b] Не допускайте грубих слів, нетерпимості і запальності. Вам, майбутнім батькам не слід доводити свою перевагу, тим більш, що малюк вже уважно прислухається до кожної емоції, що посилається і прийнятої мамою. Думайте про кращих батьківських якостях воїна-захисника і благородного чоловіка по відношенню до свого чоловіка. Не забувайте і про себе, своїх материнських якостях - мудрості і терпимості.


[b] Марс - чоловіча планета, [/b] тому в цей місяць йде активне формування сили волі і духовної сили, пристрасті, волелюбності, хоробрості або боягузтва, прямодушності або підлого підлабузництва. Читання книг або перегляд фільмів про великих і благородних героїв-подвижників надихне ваше серце, а значить, залишить гарний, добрий слід в формується душі маленької людини.


[b] Четвертий місяць пройде під знаком Меркурія. [/b] Тепер кризовий період позаду, починається новий етап у розвитку дитини. Головні системи його органів вже сформовані, і весь подальший час вашої вагітності вони будуть рости і вдосконалюватися. В це час ви можете відчути новий приплив сил, бажання багато рухатися, спілкуватися з оточуючими, ходити в гості, відвідувати культурні заходи. Можливо, вам буде цікаво те, до чого раніше ви були абсолютно байдужі. Наприклад, ви «відкрили» для себе джазову музику або зайнялися ікебаною. Всі ці зміни, що відбуваються з вами - вплив Меркурія. Поспостерігайте за собою. Вас зацікавила вивчення культури Сходу? Можливо, ви носите під серцем майбутнього філософа або мистецтвознавця. Якщо вам цікавий театр або музика, то дитині, скоріше всього, буде цікаво займатися гуманітарними науками. Якщо ж вас тягне провести час у колі друзів за чашкою чаю, ваш малюк, можливо, стане душею компанії.


[b] Під впливом Меркурія [/b] формуються інтелектуальні здібності малюка, тяга до отримання нових знань, інертність або рухливість, літературно-художні й наукові здібності.


[b] У цей період величезне значення має ваше оточення. [/b] Будь-яка людина, що перебуває з вами в контакт, буде відображатися на сформованій психіці вашого малюка. Перебуваючи в утробі, дитина, таким чином, вже отримує досвід «спілкування» з самими різними людьми. Тому спілкуйтеся з добрими, привітними людьми, що мають позитивну енергетику.


[b] У цей час починають закладатися родинні взаємини, [/b] тому частіше зустрічайтеся зі своїми батьками та батьками чоловіка - майбутніми бабусями і дідусями малюка. У цьому місяці дитина вже здатна зрозуміти слова-думки, звернені до нього, тому час від часу розмовляйте з ним. Наприкінці четвертого місяця ви можете відчути перші ворушіння дитини - незабутні і непередавані відчуття для матері.