Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Додано: 06.10.14
Рубрика: Цікаве
Музика - це не тільки основне заняття для багатьох, але практично все життя. Але, до всього іншого, деякі музиканти непогано заробляють. Дізнайтеся, які з них є найбагатшими.

Найбагатші музиканти


Пропонуємо вам топ-10 найбагатших музикантів в світі:
[b] 1. Елтон Джон [/b] - це не тільки відомий музикант, композитор, піаніст і рок-співак, але ще й активний громадський діяч, який, наприклад, бере участь у всесвітній боротьбі з такими захворюваннями як СНІД. Елтон Джон випустив величезну кількість платівок і написав неймовірну кількість пісень. Нерідко його альбомів займали перші місця в рейтингах.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Але ще одна відмітна риса цього музиканта - комерційне чуття. Він на інтуїтивному рівні відчуває, який проект виявиться успішним і прибутковим. Стан Елтона оцінюється в більш ніж 300 мільйонів доларів, але за все своє життя він близько 1 мільярда пожертвував на благодійність.
Музична кар'єра Елтона Джона відійшла на другий план і практично підійшла до кінця, але він як і раніше продовжує вести активний спосіб життя і заробляти, збільшуючи свій стан.
[b] 2. Стінг [/b] . Його пісні радують слух багатьох і донині, а золоті хіти як і раніше можна знайти в плей-листах меломанів. Грати на гітарі Стінг почав з 10 років, і тоді він навряд чи думав про те, що саме захоплення музикою дозволить йому вибитися в люди і стати успішним, багатим і знаменитим.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Спочатку музикант виступав у складі груп, але в 1984 році почав сольну кар'єру, яка була неймовірно успішною. Сьогодні у Стінга крім музичного багажу з безлічі пісень є ще і нерухомість в Италли, США, Англії і на Карибах. Крім того, разом зі своєю дружиною Труді Стайлер музикант організував Фонд захисту тропічних лісів.
Незважаючи на свій вік (зараз Стінгу 62 роки), він продовжує писати пісні і радувати своїх шанувальників новими творами. Так, в 2013 році вийшов перший за останнє десятиліття альбом цього музиканта. Стан Стінга оцінюється в 290 мільйонів доларів.
[b] 3. Мік Джаггер [/b] - соліст популярної в свій час групи «Rolling Stones», яка була, до речі, однією з перших. Після розпаду групи Мік продовжив сольну кар'єру і випустив кілька досить успішних альбомів. Образ цього музиканта заворожує багатьох до цих пір, хоча сьогодні він, звичайно, вже не такий, як був раніше.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Місцями грубий, а місцями практично жіночний голос, посмішка, агресія і придуркуватих на сцені, пухкі губи і відверті рухи на сцені - все це було притаманне Джаггеру, і саме завдяки всьому цьому багато і запам'ятали і полюбили його.
У Міка 7 дітей, але бурхлива обличчясте життя ніяк не заважає йому заробляти гроші. До речі, Джаггер закінчив Школу економіки. Ймовірно, саме це і допомогло йому стати багатим, але стан, який оцінюється в 300 мільйонів доларів, швидше за все, належить Міку Джаггеру багато в чому завдяки його таланту.
[b] 4. Кіт Річардс [/b] - талановитий гітарист і співавтор Міка Джаггера. Кіт і Мік вчилися в одній школі, а пізніше доля знову звела молодих людей, і ті вирішили організувати власну музичну групу. Пізніше з'явилася знаменита група «Rolling Stones».
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Але Кіт - не тільки багатий чоловік, але і талановитий гітарист. Часто звичну для рок-виконавців електрогітару він заміняв акустичною гітарою, вважаючи, що гра на останній більш душевна і прониклива. Сьогодні в колекції Річардса близько 3000 гітар, 10 з яких використовуються музикантом постійно. Багато полюбили Кита за його вельми екстравагантний і епатажну поведінку, що переважає і сьогодні. Стан цього музиканта оцінюється в 275-280 мільйонів доларів.
[b] 5. Мадонна [/b] . Це просто смовижна співачка! Вона виступає з кінця 70-х років минулого століття і вже встигла приміряти стільки образів, що багато хто вже і не вірять у те, що колись ця успішна леді виходила на сцену у відвертих костюмах, а іноді практично голою.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Мадонна неймовірно талановита: вона пише пісні, танцює, відмінно співає, знімається у фільмах і є продюсером, а також власницею мережі фітнес-клубів і дизайнером власної лінії одягу. Крім того, Мадонна пише дитячі пісні та казки.
До речі, за версією Книги рекордів Гіннеса, Мадонна є найбільш комерційно успішною співачкою. Деякі пісні викликали бурхливе захоплення у одних, але активно критикували іншими. Так чи інакше, сьогодні стан цієї співачки оцінюється в 650 мільйонів доларів.
[b] 6. Боно [/b] - популярний ірландський рок-музикант і соліст відомої у всьому світі групи «U2». Звичайно, захоплення музикою принесло Підлозі Девіду Хьюстону (таке справжнє ім'я Боно) чималий дохід, але все ж сколотити ціле багатство співаку вдалося завдяки своїм вкладенням.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Так, кілька років тому Боно купив акції «Facebook», загальна ціна яких склала 90 мільйонів доларів. Сьогодні ж вартість цих акцій становить більше 1 мільярда доларів. Містер Х'юстон - не тільки талановитий співак і музикант, але й активний громадський діяч, який брав участь у наданні гуманітарної допомоги африканським країнам, а також виступав за прощення боргів бідним державам.
[b] 7. Пол Маккартні [/b] . Раніше він співав у легендарної групи «Beatles», а сьогодні є одним з найбагатших музикантів в світі. Концерти принесли Підлозі чималий дохід, але основна частина стану - результат вдалих інвестицій.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Наприклад, Маккартні є одним з акціонерів найбільшої компанії «Apple Corp». 60 альбомів цього музиканта мають золотий статус, за що Пол був занесений в Книгу рекордів Гіннеса і названий одним з найуспішніших музичних діячів новітньої історії. Стан Маккартні оцінюється у 800 мільйонів доларів. І це ще не межа!
[b] 8. Пі Дідді [/b] . Справжнє ім'я цього музиканта - Шон Коумс. Починав Шон як виконавець репу, і саме завдяки цьому став знаменитим. Але зароблені на концертах гроші Пі Дідді вирішив вкладати, за рахунок чого зміг примножити стан. Сьогодні Шон є власником маркетингової фірми і мережі ресторанів.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Також він випускає дві лінії одягу і співпрацює з однією з найбільших алкогольних компаній в світі (Пі Дідді рекламує горілку «Ciroc»). Активи цього співака оцінюються в 500 мільйонів доларів. І Шон продовжує заробляти, так що дохід буде лише збільшуватися.
[b] 9. Мэрайа Кері [/b] - не просто талановита співачка з шикарним голосом, але і одна з найуспішніших музикантів світу, входить в список найбільш багатих. Виступає Мэрайа вже близько 20 років, але не тільки концерти приносять їй прибуток. Так, Кері часто знімається в рекламі і є особою деяких компаній, а також випускає іменні ювелірні прикраси і взуття. Сьогодні стан співачки оцінюється в 500 мільйонів доларів.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

1 [b] 0. Джей Зі [/b] . Цей реп-виконавець теж зміг домогтися приголомшливого успіху. Заробіток на концертах - це лише частина доходів. Крім усього іншого, Джей є власником баскетбольного клубу, студії звукозапису, власної лінії одягу, а також лінії косметики. А ще Зи - співвласник мережі клубів. Загалом, стан співака оцінюється в більш ніж 450 мільйонів доларів.
Топ-10 найбагатших музикантів у світі

Це були найуспішніші, впливові й заможні музиканти в світі.