Корисні поради
на всі випадки життя
» » Донателла Версаче

Донателла Версаче

Додано: 16.11.14
Рубрика: Цікаве
Донателла Версаче
Сім'я Версаче, яка жила в невеликому італійському містечку, нічим особливо не виділялася серед інших сусідів. Батько працював економістом-консультантом, а мати шила костюми і сукні для аристократичних сімей. Складний повоєнний час накладало певний відбиток, тому діти виховувалися в атмосфері працьовитості, чесності і любові до власної сім'ї. Донателла була другою дитиною. Первісток - Джанні Версаче любив спостерігати за роботою матері і старанно вчився кравецької майстерності. Вже з 11 років Джанні шив одяг для улюбленої молодшої сестрички, якої ледь виповнився 1 рік. Дівчинка любила брата без пам'яті і все дитинство носила тільки те, що він зшив своїми руками. Ця любов золотою ниткою пронизала тканину часу, і коли Донні стала дівчиною, вона поїхала до брата в Мілан, де він вже встиг заснувати власний Будинок Моди.Донателла Версаче допомагала Джанні у всім, чим могла. Вона стежила за поширенням продукції, успішністю і популяризацією бренду. Більш того, дівчина була справжньою і єдиною музою для брата, який невтомно створював шедевр за шедевром, смлячись на красуню-сестру. Дружний сімейний дует працював як годинник: сестра - PR-менеджер, брат - творець і фінансовий директор.
У середині 80-х років Джанні доручив сестрі ведення молодіжної лінійки під назвою Versus. Вона не тільки виправдала очікування брата, але подарувала йому масу нових ідей. Блискуче виконавши обов'язки модельєра, вона першою стала використовувати для показу одягу не тільки професійних моделей, але і зірок шоу-бізнесу. Цей крок приніс колосальну популярність бренду Версаче.
Грамотна реклама бренду була однією з заслуг Донателли. Вона запрошувала на покази одягу всіх найпопулярніших зірок музичної сцени та кіно. Серед її гостей була Мадонна, Ліз Херлі, Холлі Бері і багато інших знаменитостей. Так слава Versace поширилася за межі Європи, досягнувши Америки.

Донателла Версаче


Переломний момент


На жаль, щастя не може тривати вічно, і дружному зоряного тандему прийшов кінець. 15 липня 1977 року брат Донателли був застрелений біля власного будинку невідомим серійним вбивцею. Злі язики говорили, що вона обличчясто причетна до цієї справи, і пішла на вбивство заради безроздільного володіння Будинком Моди. Але мало хто вірив, що любляча сестра, яка з самого дитинства намагалася ні на крок не відходити від свого улюбленого Джанні, могла скоїти такий страшний злочин.
Сімейна трагедія, несправедливі звинувачення, чутки і плітки сильно вплинули на психіку Донателли і всієї її сім'ї, що вони були змушені деякий час переховуватися в приватній резиденції на Карибських островах.

Донателла Версаче


Фенікс


Через рік Донателла Версаче повернулася у світ моди. Вона зібрала всі свої сили і весь творчий потенціал і випустила першу власну колекцію після смерті Джанні. Лінійка була сприйнята без особливого ентузіазму, однак це не вплинуло на діяльність модельєра. Вона продовжувала старанно працювати над новими концепціями, рекламою і розвитком бренду. В результаті колекції Versace стали більш жіночними, стильними і сміливими, у них з'явилася відверта сексуальність, що межує з агресивністю. Донателла поклала початок нової епохи у світі моди, а бренд Versace відросмся з попелу, немов чарівний птах фенікс.

Донателла Версаче


Багату спадщину


Крім Мода Моди сім'ї Версаче належать готелі класу люкс в Об'єднаних Арабських Еміратах та Австралії. Донателла, як і її покійний брат, також успадкувала пристрасть до колекціонування розкішної нерухомості. Вона ніде не живе довго, переїжджаючи з одного маєтку в інший. За найскромнішими підрахунками загальна вартість її володінь становить близько 21 мільйона доларів.
Але багатство вимірюється не тільки грошовими знаками і кількістю нулів. Донателла Версаче - богиня Дому Моди, кохана дружина, любляча мати двох дітей. Її шлюбу з Підлогою Беком вже 18 років. Раніше він працював манекенником і демонстрував наряди, створені Джанні Версаче. Своєї племінниці, дочки Донателли Версаче, Аллегре він заповів рівно половину всіх своїх фондів. Донателле ж дісталося лише 20%. Однак дівчинка росла не зовсім здоровою і на даний момент намагається побороти анорексію.

Перетворення зовнішності


В молодості Донателла Версаче була непомітною дівчиною з пересічною зовнішністю, але з віком вона стала все частіше вдаватися до послуг пластичних хірургів. Якщо до пластики міс Версаче виділяла лише її гучне ім'я в світі моди, то зусилля лікарів перетворили її в даний подобу ляльки Барбі.