Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найдовші слова

Найдовші слова

Додано: 23.11.14
Рубрика: Цікаве
Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, яке найдовше слово в світі, а в російській мові? Найдовше слово, уявіть собі, складається з 189819 літер! Щоб його прочитати повністю, знадобилося більше 3-х годин. Німецька мова має у своїх засіках слово з 80 літер, а найдовше слово в російській мові досягло 55 літер.
Найдовші слова

Поряд з цим білком в лідерах довгих слів є ще один білок: триптофансинтетаз (це його скорочена назва). Повна назва елемента, що складається з елементів його змісту, має 1859 букв.

[b] Кумедний німецький [/b]

Одне з найбільш великих слів в світі, яке не відноситься до хімії, є в німецькій мові, воно згадано навіть у Вікіпедії. Слово складається з 80 літер, ось таке ось слово: «Donaudampfschiffahrtselektrizitatenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft» . Перекладається як слівце: «Товариство працівників нижньої ланки органу з контролю над будівництвом при головному управлінні забезпечення електрикою дунайського пароплавства». Як ми бачимо, російською воно ще більше.

Тепер давайте розглянемо слова з російської мови.

Російські слова


[b] Офіційні рекордсмени [/b]

Що стосується «Великого і могутнього», то тут також є дуже довгі слова. Якщо спиратися на Книгу рекордів Гіннесса, то в редакції від 1993 року найдовшим словом російської мови було слово - «рентгеноэлектрокардиографического» . Слово складається з 33 літер. Воно позначає рентгенівський апарат для обстеження серця.

У 2003 році рекорд попереднього слова був побитий, а рекордсменом по довжині стало слово: «превисокомногорассмотрительствующий» . Нове слово-лідер включало в себе 35 літер. Слово є найвищою поважної формою звернення до вищестоящого в посаді особі.

[b] Трохи аналітики [/b]

Будучи впевненими, що офіційні цифри завжди відрізняються, команда журналістів poradumo.pp.ua вирішила перегорнути словники, і знайшла більш довгі слова.

Найдовше слово в російській мові, яку ми змогли знайти - це «тетрагидропиранилциклопентилтетрагидропиридопиридиновие» , яке включає в себе аж 55 літер. Слово це відноситься до хімії, судячи з патентом, це модулятори активності рецепторів хемокина. Як ви бачите, слово перевищує офіційного лідера на 20 літер, але чомусь в рекордсмени його записувати не поспішають.

Ще одне слово-гігант - «метилпропенилендигидроксициннаменилакриловая» , що складається з 47 букв. Слово також відноситься до хімії і є однією з різновидів кислот.

Замикає трійку великих слів - «никотинамидадениндинуклеотидфосфатгидрин» , яке має 40 літер. Воно також належить до хімії, це назва одного з білків.