Корисні поради
на всі випадки життя
» » 7-ми зірковий готель Бурдж-ель-Араб

7-ми зірковий готель Бурдж-ель-Араб

Додано: 03.12.14
Рубрика: Цікаве
Хотіли б ви побувати в найдорожчому готелі світу? Це готель Бурдж-ель-Араб, який називає себе семизвездочним, а його найвища точка красується на висоті 380 метрів над морем. Готель включає в себе 60 поверхів і 202 двоповерхових номери. Про інші особливості готелю і про вартість ночі в номері - ви дізнаєтеся, прочитавши статтю. Сьогодні ми подумки перенесемося туди і дізнаємося, що цікавого таїть у собі цей унікальний готель.

Бурдж-эль-Араб
[b] Знайомство з Бурдж-ель-Араб [/b]

Бурдж-ель-Араб - самий розкішний готельний комплекс у світі, який позиціонує себе як семизірковий. Тим не менш, в офіційних джерелах значиться як «п'ятизірковий делюкс».

Розташований готель, безсумнівно, в Дубаї, Еміраті який славиться своїми рекордами. Назва готелю перекладається як «Арабська башта», але в народі готель просто називають - «парус». Будівля виконана у вигляді вітрила і підноситься над водою.

Готель був побудований в морі, для цього був зведений штучний острів на відстані 280 метрів від материка. Сам же готель з материком з'єднує міст . До речі, при в'їзді на міст - варто КПП.

Висота споруди становить 380 метрів, що не є найвищою будівлею в світі . Семизірковий готель складається з 60 поверхів і включає 202 номери, всі з них - люкси. Відзначимо, що усі номери - двоповерхові, не погано, правда!? Номери в готелі відрізняються за площею: найменший номер становить 170 м2 а найбільший - 780 м2.

Як не смно, а саме цей готель вважається символом Дубая, хоча, як символу, більш яскравим на його фоні виглядає хмарочос Бурдж-Халіфа Але, тим не менш, факт є факт.

[b] Особливості Арабської вежі» [/b]

Побачивши це будівля здалеку, ви будете дуже вражені його красою. Чим ближче під'їжджаєш до нього, тим більше захоплює дух. Зайшовши в будинок, ви, як і більшість інших відвідувачів, будете шоковані, побачивши вестибюль готелю, висота стелі якого становить 180 метрів.

Бурдж-эль-Араб холл
Перший поверх готелю включає в себе згаданий хол, в якому розташувалася приймальня, де проходить реєстрація відвідувачів. На другий поверх допоможе дістатися ескалатор, так як ліфти курсують по будівлі тільки з цього поверху. Також на другому поверсі ви зможете знайти велику кількість магазинів, кафе і бутиків. Бурдж-ель-Араб включає також: басейни, тенісні корти, спортзали та інші спортивно-розважальні комплекси.

Інтер'єр готелю просто чудовий! Для його створення було витрачено близько 8 тис. м2 золота.

Бурдж-эль-Араб интерьер
Коридори готелю також вельми вражаючі - це не передати словами, треба тільки бачити. В готелі є унікальні фонтани, великі акваріуми і дорога обробка кожного сантиметра.

Тепер про найцікавіше - про вартість проживання. Одна ніч в такий готельної перлині буде коштувати від 1000 $ . Складно охарактеризувати цей номер «найпростіший», так як він дасть фору будь-якому люксу п'ятизіркового готелю, назвемо ці номери - «номера першого ланки». Що стосується номерів «вищої ланки», то за ніч в ньому доведеться викласти близько 28000 $ . Таку ніч-ви не забудете вже ніколи!

Красу номерів, їх багатство і шарм, складно передати, і описати словами, це треба просто бачити.

Бурдж-эль-Араб номер
Щоб наочно оцінити всю красу даного готелю, а також дізнатися більше інформації про нього - рекомендуємо посмитися відеоролик каналу National Geographic.