Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зоряна рекламна кампанія Prada

Зоряна рекламна кампанія Prada

Додано: 15.01.15
Рубрика: Цікаве
Зоряна рекламна кампанія Prada


Модний будинок Prada опублікував перші знімки рекламної кампанії весняно-літньої чоловічої колекції 2015 року. Знаменитий італійський бренд запросив у якості моделей чотирьох акторів, для яких минулий рік став по-справжньому зоряним. Це Майлз Теллер, Джек о'коннелл, Энсел Элгорт і Ітан Хоук. Зобразив улюбленців кінознімальної майданчики, на цей раз за допомогою фотооб'єктива, Крейг Макдін.


У 2014-му Ітан Хоук знявся в картині «Отроцтво», яка була удостоєна п'яти номінацій «Золотого глобуса» 2015 року. Энсел Элгорт став відомий завдяки знятої за романом Джона Гріна мелодрамі «Винні зірки». Джека О ' Коннелла ми знаємо як одного з номінантів премії BAFTA - 2015 за роль в «Несломленном» Анджеліни Джолі. Ще один претендент на «Золотий глобус» 2015 року і лауреат премії Фестивалю незалежного кіно Санденс за участь у психологічній драмі «Одержимість» - Майлз Теллер. Такі зоряні моделі, які знялися в останній кампанії Prada.

Як і належить акторам, в кадрі вони не позують, а діють. Наприклад, Элгорт чистить апельсин, а Хоук ріже фотографію з задумливим виглядом. Актори дуже органічно виглядають в одязі Prada, а постановка зйомок створює враження кінопроб. Бути може, це тому, що на фото саме актори?