Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли починаються літні канікули в 2015 році?

Коли починаються літні канікули в 2015 році?

Додано: 12.03.15
Рубрика: Цікаве
Коли починаються літні канікули в 2015 році?
Літні канікули для кожного учня - це довгоочікуваний час, коли можна розслабитися і забути про уроки, підручниках і зошитах. Не менше цієї пори чекають і батьки, втомлені вчити домашні завдання зі своїми чадами. Так коли ж почнуться в цьому році літні канікули, і чим зайняти дітей у цей період, розглянемо далі.

Літні канікули-2015 в школі: з якого числа?


Канікули в школах, закладах середньої професійної освіти, а також у вузах, як правило, затверджуються в індивідуальному порядку керівництвом установи. Але зазвичай вони тільки рідко можуть відрізнятися від графіка, запропонованого вищестоящим органом управління.
Виходячи з рекомендацій Департаменту освіти, літні канікули в 2015 році повинні тривати не менше 8 тижнів і залежать від навчального процесу окремо взятого закладу. Як правило, в Україні літні канікули у школярів тривають від 91 до 99 днів, в залежності від класу.
Коли починаються літні канікули в 2015 році?


Шкільні літні канікули в 2015 році офіційно почнуться з 1 червня. Але так як цієї дати передують вихідні, то можна вважати початком 30 травня (суботу). Для учнів молодших класів дата початку літніх канікул може бути зрушена на тиждень раніше за рішенням адміністрації установи.
Необхідно враховувати, що багатьом школярам середніх і старших класів після останнього дзвоника належить пройти навчальну практику, а старшокласників чекає здача іспитів. Щодо наступного навчального року, то почнеться він урочистою лінійкою у вівторок, 1 вересня 2015 року. Тобто літні канікули триватимуть до 31 серпня включно.

Коли починаються літні канікули в 2015 році для студентів


У 2015 році літні канікули для учнів внз та закладів середньої професійної освіти, як і в попередні роки, будуть починатися в індивідуальному порядку, у залежності від навчального процесу. Для учнів у «вишах» відпочинок влітку повинен становити не менше 35 днів, виходячи із затвердженого графіка. Для тих, хто навчається в училищах, ліцеях, коледжах, технікумах, тривалість літніх канікул повинна бути мінімум 6 тижнів.

Що робити на літніх канікулах?


Канікули - це час, коли можна займатися чим завгодно або зовсім нічим. Але, хочеться нагадати, що в цей період було б чудово підтягнути всі свої недоробки в плані навчання і саморозвитку:

  • повторіть і закріпіть матеріал, пройдений за минулий навчальний рік;

  • заповнити прогалини в пам'яті;

  • підготуйтеся до іспитів.


  • Коли починаються літні канікули в 2015 році?


    Якщо ви - учень випускного класу, можна протестувати свої знання. Сьогодні існують пробні онлайн-варіанти ЄДІ. Щоб відновити знання, можна також використовувати тести шкільної програми.
    Коли починаються літні канікули в 2015 році?


    Батькам школярів варто задуматися про те, щоб віддати своє чадо в один з дитячих таборів на літні канікули 2015 року, зміни в яких відкриваються відразу з початком літа. Там їх чекає цікавий відпочинок, зміцнення здоров'я, можливість зануритися в світ ігор, розваг і спілкування з однолітками.