Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найбільш часті помилки, які скорочують життя наших джинсів

Найбільш часті помилки, які скорочують життя наших джинсів

Додано: 24.06.15
Рубрика: Цікаве
Найбільш часті помилки, які скорочують життя наших джинсів


Є люди, стираючі джинси руками, але все-таки велика частина з нас довіряють цю роботу пральних машин.

Якщо ви належите до більшості, то напевно нижченаведені поради вам допоможуть.Ви дізнаєтеся, яких помилок потрібно уникати, щоб джинси прослужили вам довше.


Прання джинсів

1. Перед тим, як класти джинси в пральну машину обов'язково вивернути їх навиворіт.

Незалежно від обраного режиму, процес прання – це завжди тертя в тій чи іншій мірі. Відбувається втрата кольору із-за того, що тканина треться об тканину.Для мінімізації колірних втрат обов'язково прати джинси навиворіт і застебніть всі гудзики і блискавки.2. Чим сильніше під час прання ви заб'єте машинку речами, тим швидше життя ваших джинсів закінчиться.

Якщо місця недостатньо, то блискавки будуть постійно чіпляти все, а джинси почнуть тріщати по швах. Тому перед запуском процесу прання обов'язково переконайтеся в тому, що в барабані достатньо вільного місця для циркуляції речей.Як прати джинси

3. Підберіть правильний режим прання.

Щоб джинси прослужили довше і довше зберігали свій первісний вигляд, потрібно вибрати правильний режим. Безумовно, самий безпечний варіант – це ручне прання, але для більшості він не підходить.


Тому перемо їх у холодній воді, або ж включаємо самий делікатний режим.4. Зверніть увагу на засоби із захистом кольору.


Не варто недооцінювати можливостей таких коштів. До складу цих рідин і порошків входять спеціальні компоненти, які нейтралізують міститься у воді хлор (а саме з-за нього одяг тьмяніє).Особливо це актуально при пранні джинсів темних кольорів.