Корисні поради
на всі випадки життя
» » Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі

Додано: 14.09.15
Рубрика: Цікаве

Останнім часом на вітчизняному телебаченні набирають популярність серіали турецького виробництва. Їх поява порадувало телеглядачів, а захоплюючі і тримають глядача в напрузі сюжети привертають все більше уваги. Тому не дивно, що серіал «Сила. Повернення додому», актори і ролі, виконані в ньому, порадували любителів багатосерійних мелодрам. Крім того, багато глядачки з радістю зустріли головного героя, адже його грає красень і майстер своєї справи – актор Мехмет Акіф Алакурт.
Сюжет

Актори фільму «Сила. Повернення додому» запам'яталися багатьом в основному завдяки мелодрамі, розгортається перед глядачами. В основу сюжету серіалу ліг розповідь про драматичну долю юної красуні, турецької дівчини по імені Сила, роль якої дісталася чарівній актрисі Джансу Дере. За сюжетом її ще в ранньому дитинстві батьки віддали на виховання багатою стамбульської парі, оскільки самі були не в змозі забезпечити дівчинці її майбутнє. Поки вона не стала повнолітньою, її життя було схоже на казку, в її розпорядженні було все найкраще і гідне.

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
Але в один момент все кардинально змінилося. В Стамбул приїхав її рідний батько і забрав її під приводом, що мати хвора, і потрібно терміново повертатися додому. Сила робить все, щоб звикнути до зовсім іншого життя, але зовсім не підозрює, що тут діють зовсім інші закони і порядки. І їй ще не відомо, що, за законами чужих земель, її долю вирішать за неї родичі. І Сила зовсім не підозрює, які випробування вони їй підготували. Її без згоди видають заміж за чоловіка, якого вона ніколи не бачила. Як раз цей персонаж дістався улюбленцю телеглядачок – Мехмету Алакурту.
Про серіал

Весь сюжет побудований на трагічної любові між дуже дивною парою. Дівчиною, яка страждає в душі і сумує серце, і чоловіком, чий вибір вирішить всі, адже перед ним вікові традиції його сім'ї і теперішня серцева любов, але важке рішення лежить саме на його плечах. Зйомки серіалу «Сила. Повернення додому» актори закінчили ще в 2006 році, і перед телеглядачами виникла можливість спостерігати гірку долю героїв протягом сімдесяти дев'яти серій. З головною героїнею серіалу, а точніше з актрисою, якій дісталася ця роль, вітчизняні телеглядачі знайомі вже давно. Актриса Джансу Дере, виконуюча роль Сили, вже звична всім по серіалу «Чудовий вік».

Головний герой

Полюбився всім актор, який зіграв головного героя, народився 23 липня 1979 року. Багатьох телеглядачів цікавить його зростання – так от, він становить 190 сантиметрів. Батько актора був військовим. Ріс хлопчик у Стамбулі. Після закінчення початкової школи майбутній актор вирішує спробувати себе в модельному бізнесі. Завдяки допомозі матері у нього виходить у 1989 році не тільки потрапити на подіум, але і заслужити увагу професіоналів. Працюючи в агентстві під назвою «Erberk», він зміг заслужити два дуже гучних звання, а саме «Принц Туреччини» і «Багатообіцяюче майбутнє».


Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
Взагалі, чудово відіграли все в серіалі «Сила. Повернення додому» актори. Біографія Алакурту кардинально змінилася після виходу на телеекрани серіалу. Відслуживши в армії, Мехмет переміг у кількох модельних конкурсах в 2001 році. Після чого перед ним відкрилися двері турецьких та європейських модельних агентств. Його телекар'єра почалася з 2002 року, саме тоді він почав зніматися в турецьких серіалах. Але справжня популярність прийшла тільки через чотири роки, коли він виконав одну з головних ролей в серіалі «Сила. Повернення додому», актори на який підбирали дуже ретельно.

Відносини між акторами, які зіграли головних героїв

За сюжетом популярний Мехмет Акіф Алакурт і чарівна Джансу Дере виконують ролі нестримно закоханої пари. Але ось у житті їх відносини зовсім протилежні. За межами студії вони не спілкуються взагалі, а під час зйомок багато ставали свідками їх частих сварок. Незважаючи на це, після виходу серіалу «Сила. Повернення додому» фото актори робили, обнімаючись і зі щасливими обличчями.

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
Основна причина конфлікту між акторами серіалу полягає в непунктуальності Джансу. Під час зйомок у неї був бурхливий роман з не менш відомим актором з Туреччини імені Джемом Йилмазом. Тому вона не дуже серйозно ставилася до своєї роботи, що зовсім не влаштовувало її партнера по майданчику і з кожним днем зменшувало симпатію між акторами.

Біографія актриси, яка зіграла головну роль

Дженсу Дере з'явилася на світ 14 жовтня 1980 року в турецькому місті Анкара. У ранньому віці її відвезли в Ізмір, де вона і провела свої шкільні роки. Будучи ще дитиною, майбутня актриса дуже любила читати і з повагою ставилася до історії. Одне з її дитячих мрій – стати балериною, але цьому не судилося статися. Але вибір подальшого навчання став досить несподіваним: мистецтву вона воліла археологію. Поступила дівчина на факультет в Стамбульському університеті.

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
З раннього віку Дженсу виявляла стійкість характеру і самостійність, вибираючи свої життєві дороги, і ще в юному віці почала жити окремо від сім'ї. Незважаючи на це, під час зйомок «Сила. Повернення додому» актори не дуже добре реагували на її характер, вважаючи, що вона несерйозно ставиться до роботи.


Кар'єра Дере

Незвичайна і приваблива зовнішність давала про себе знати, і це помічали всі. Навчаючись на археолога, дівчина здобувала титули на конкурсах за свою красу. Пізніше, в 2000 році, вона взяла участь у міжнародному конкурсі краси і зайняла на ньому призове місце. І вже через два роки дівчина почала активно займатися модельним бізнесом. Причому це було дуже успішне для неї справу, адже вона привернула увагу не тільки публіки, але й відомих фотографів і модельєрів. Через три роки після початку роботи моделлю Дженсу стає відома і на телеекранах, після того як отримала свою першу роль в серіалі.

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
Популярність їй приніс серіал «Сила. Повернення додому». Актори постаралися, виконуючи свої ролі, чим заслужили любов багатомільйонної публіки. Дере знялася в багатьох серіалах і кінопроектах, але найбільшу популярність їй принесла роль в серіалі «величне століття». Суперниця Роксолани стала справжньою улюбленицею вітчизняних і зарубіжних телеглядачів. Знімаючись на телебаченні, вона не забуває про кар'єру моделі. У 2012 і 2013 роках вона працювала з відомою маркою косметики L'oreal, довгий час являла косметичну компанію AVON і навіть брала участь в рекламній акції популярного морозива компанії MAGNUM.

Особисте життя Дере

Актриса дуже таємно веде себе щодо того, що у неї в душі і на серці. Але для шанувальників є одна важлива новина – вона все ще не знайшла чоловіка, з яким пішла б під вінець. За словами самої актриси, якщо вона знайде свого судженого повністю присвятити себе родині.

Серіал "Сила. Повернення додому": актори і ролі
Виявилися бурхливими відносини з Джемом, які проходили під час зйомок «Сила. Повернення додому». Актори тоді залучили багато уваги. Закінчився роман так само трагічно, як це відбувається в серіалах. Через чотири роки актриса розірвала заручини, так як їй довелося дізнатися про зради коханого з однією з її кращих подруг. З тих пір ніяких серйозних відносин у актриси не було.

Захоплення головної героїні

Вільний час від зйомок актриса проводить подорожуючи. Одне з її основних хобі – це фотографія, причому знімки виходять досить професійні. Як каже сама актриса, у неї величезна бібліотека різних книг. Вона не перестала читати і досі поглинає велику кількість літератури. При цьому вона позитивно висловлюється про російської класики і Достоєвського.