Корисні поради
на всі випадки життя
» » Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

Додано: 07.10.15
Рубрика: Цікаве

Євген Кунгуров, біографія якого представлена в даній статті, став знаменитим завдяки участі у проектах «Голос» і «Велика опера». Уродженцю Уралу любов до класичної музики прищепила мама, коли він був ще зовсім маленьким хлопчиком.

Біографія

Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

Баритон Євген Кунгуров, фото якого представлено в даній статті, народився в 1983 році в Зарічному близько Єкатеринбурга. Це маленький військовий уральський містечко. Батько Євгена – офіцер. Мама співала у вокально-інструментальному ансамблі. Саме вона була першим педагогом майбутнього артиста. Маленький Женя дуже любив мамині уроки і коли батьки вирішили віддати сина вчитися в музичну школу, то хлопчик погодився. Навчався Євген по класу баяна. Трохи пізніше він став співати в хорі своєї музичної школи, а потім і виступав з сольними вокальними номерами. В віці 15 років Євген прийняв тверде рішення стати професійним співаком. Після закінчення школи майбутній знаменитий співак поїхав до Москви і поступив в музичне училище. Вища освіта артист отримав у столичній консерваторії.
В 2004 році Євген взяв участь у програмі, організованій фондом «Нові імена», що проходила в Німеччині. У 2006-2007 роках – у майстер-класах, які проводила в Москві Міжнародна школа вокального мистецтва.

Євген Кунгуров закінчив консерваторію в 2007 році. Навчався він у професора Кудрявцева Б. Н. Поєднував навчання з роботою вокаліста в Зразково-показовий оркестр Міністерства внутрішніх справ Росії. Євген є артистом московського театру «Нова опера». Там він виконує другорядні ролі. Також Е. Кунгуров співпрацює з оперним театром Московської консерваторії, де є провідним виконавцем партії Євгенія Онєгіна в опері Петра Ілліча Чайковського.
Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

У телепроекті «Голос» Євген дійшов до фіналу. У 2012 році він взяв участь у концерті, присвяченому 70-річному ювілею М. Магомаєва.

Під час своєї участі у телешоу «Один в один» перевтілювався в Е. Хиля, Ф. Шаляпіна, Д. Хворостовського, Ф. Сінатру, Н. Бабкіну, А. Бочеллі, М. Магомаєва, Джо Дассена та інших.

У вересні 2013 року в Санкт-Петербурзі, в Палаці культури імені М. Горького відбувся перший сольний концерт Євгена. Артист виступав у супроводі оркестру російських народних інструментів. У концерті було чотири відділення, кожне з яких було присвячено певного жанру. Євген виконував неаполітанські та російські пісні, романси, а також твори радянських композиторів.

У 2014 році Е. Кунгуров став ведучим програми «Романтика романсу» на каналі «Культура».

Репертуар

Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

Співак Євген Кунгуров виконує наступні партії у музичних виставах:

 • Марулло в опері Дж. Верді «Ріголетто».
 • Доктор Фальк в опереті В. Штрауса «Летюча миша».
 • Перший солдат - Р. Штраус «Саломея».
 • Роберт в опері П. І. Чайковського «Іоланта».
 • Кіт у «Котячому будинку»— П. П. Вальдгардта.
 • Ближній боярин в опері М. П. Мусоргського «Борис Годунов».
 • Фиорелло і офіцер поліції в «Севільському цирульнику» Дж. Россіні.
 • Онєгін в опері П. І. Чайковського.
 • Папагено — В. А. Моцарта «Чарівна флейта».
 • Жермон в опері Дж. Верді «Травіата».
 • Марко - Дж. Пуччіні «Джанні Скіккі».
 • Граф — P. Штраус «Капричіо».
 • Марсель і Шонар - Дж. Пуччіні «Богема».

Телебачення

Євген Кунгуров брав участь у кількох проектах на телебаченні:


 • «Голос».
 • «Велика опера».
 • «Один в один».
 • «Доброго здоровьица».
 • «Хто хоче стати мільйонером».
 • «Уральські пельмені».
 • «Модний вирок».

Євген Кунгуров: біографія, творчість, фото

Цікаві факти

Євген Кунгуров у віці 11 років побачив цікавий сон. В ньому він виступав на великій сцені у величезному концертному залі, і його вихід оголосила Світлана Моргунова. Через 8 років сон Євгена збувся. Гримери телешоу «Один в один» стверджують, що Е. Кунгуров від природи зовні дуже схожий на співака Мусліма Магомаєва. Перед виходом на сцену Євген обов'язково знімає обручку.

Нагороди та премії

Євген Кунгуров - лауреат різних конкурсів і фестивалів. У 1993 році він отримав першу премію в огляді художньої самодіяльності обласного масштабу. У 2002 р. майбутній артист посів друге місце на конкурсі молодих виконавців романсів, який проходив в Томську і мав всеросійське значення. Наступний рік ознаменувався перемогою Євгена у конкурсі юних вокалістів «Белла Воче», там же він завоював і три спеціальні призи. У 2005 р. Е. Кунгуров взяв участь у змаганні вокалістів імені Глінки М На цьому конкурсі він виконував пісні про Велику Вітчизняну війну, за що отримав дві нагороди - диплом та спеціальний приз. У 2006 р. Євген став лауреатом третього ступеня та володарем спеціального призу на Всеросійському конкурсі Імені Обухової. У тому ж році в Казахстані артист завоював Гран-прі на республіканському конкурсі серед молодих виконавців. Рік 2010 приніс Євгену чергову перемогу – він отримав спеціальну премію за краще виконання пісні М. Магомаєва на конкурсі імені цього видатного співака.

У 2014 році Е. Кунгуров був удостоєний звання Заслужений артист відразу двох Республік – Чечні та Інгушетії.