Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з особистого життя

Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з особистого життя

Додано: 28.10.15
Рубрика: Цікаве

Ігор Ботвин – знаменитий серцеїд російського кінематографа. Та й сам актор визнає, що інтерес до інтимного життя у нього з'явився ще в дитячому саду. Тим не менш Ботвін може похвалитися не тільки видатними зовнішніми даними, але і яким-ніяким акторською майстерністю. В яких фільмах знімався артист з невгамовним темпераментом і які ролі йому діставалися?

Ранні роки

Ігор Ботвін з'явився на світ у Вологодській області в одній невеликій селі. У своїх інтерв'ю актор не соромиться розповідати, як улюбленою розвагою в дитячому саду у нього була «гра в сім'ю».
Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з обличчястого життя
Серйозно закохався хлопець вперше у восьмому класі. Причому не кого-небудь, а у вчительку математики. І страшенно ревнував, коли за нею доглядали більш дорослі суперники.

І тоді Ігор вирішив перетворити своє тіло в ідеальний «інструмент», перед яким не встоїть жодна дівчина. Він займався спортом і намагався наростити м'язову масу, керуючись прикладами знаменитих бодібілдерів. І ось у закінченні школи молодий чоловік важив вже 110 кг. Не довго думаючи, молодик пішов служити в армію і потрапив у московський спецназ.

Навчання в Спбгаті і перші ролі

В театральний Ігор Ботвін потрапив тільки в 24 роки. Він підозрює, що зобов'язаний своїм вступом винятковим зовнішніми даними. За його словами, художньому керівникові курсу просто потрібен був такий типаж.

В інституті Ботвину довелося несолодко, оскільки у нього був вологодський акцент, який педагоги довго викорінювали. Більш того, він був найстаршим на курсі. Особливо важко давалися предмети на зразок ритміки і пластики, адже нарощена м'язова маса ще не гарантує гнучкості і рухливості тіла.
Навчання проходило не цілком гладко ще й тому, що Ігор Ботвін багато прогулював. Але ближче до останніх курсів молодий чоловік взявся за розум і отримав диплом.

Ще під час навчання в театральному Ботвін не забув спробувати свої сили в кіно. Вперше на екрані він з'явився в епізодичній ролі в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів». Потім у нього була велика роль в серіалі «Полювання на Попелюшку» з Амалія Мордвинова у головній ролі. Потім кар'єра Ботвина різко пішла в гору.

Ігор Ботвін: фільмографія. Повнометражні фільми

У 2001 р. Ботвину дісталася одна з головних ролей у фільмі Тімура Бекмамбетова «Гладиатрикс». Тоді актор постав у фільмі у всій своїй красі перед здивованими глядачками. Його партнерками по сценічному майданчику стали дві зірки Playboy – Карен Макдугал і Лайза Дерган.

Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з обличчястого життя
Потім була ціла низка серіалів. А в 2007 р. Ігор Ботвін, фільмографія якого досить велика, отримує головну роль в мелодрамі «Хустки», де його партнеркою стає Катерина Гусєва («Бригада»). Потім на екрани виходить фільм Ігоря Каленова «Олександр. Невська битва», в якому Ботвін грає роль воїна Ратміра.

У 2008 р. актор грає у детективної мелодрамі «Біс» разом з Євгеном Сидихиним і Анастасією Мельникової. У тому ж році він з'являється в драмі з Олександром Ликовим «Важко бути мачо».


У 2010 р. Ботвін з'являється у драмі «Солнцекруг» українського виробництва в ролі археолога. Рівно через рік він потрапляє в чергову мелодраму під назвою «В очікуванні кохання». А в 2013 р. актор з'явився зворушливою мелодрамі «Батько мимоволі».

Серіали

Ботвін найбільше затребуваний в популярних телевізійних проектах. На його рахунку багато головних ролей саме в серіалах.

Ще у 2001 р. актор отримав головну роль в багатосерійному фільмі «Агентство НЛС». У серіалу було безліч шанувальників, його транслювали не тільки по російському телебаченню, але і по каналах країн Ближнього Зарубіжжя.

У тому ж році Ігорю Ботвину дістається роль епізодична роль в серіалі «Забійна сила-2» з Костянтином Хабенським у головній ролі.

Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з обличчястого життя
Потім він брав участь в «Спецназ-2», «Агент національної безпеки-5», «Грі on-line». У 2004 р. актор отримав головну роль в багатосерійному фільмі «Ніжна зима», в якому зіграв актора-невдахи.

У 2005 р. на екрани вийшов кримінальний фільм «Ріелтор», де Ботвину знову дісталася головна роль – Аркадія Воскресенського. Потім почалася низка історичних телесеріалів: спочатку головна роль Григорія Потьомкіна в серіалі «Фаворит», потім роль Марчелло в «Секретній службі Її Величності».

Але найбільше ролей у актора в кримінальних фільмах: «Сонька Золота Ручка», «Секретне доручення», «Нюхач», «Кулінар» і т. д.

Особисте життя Ігоря Ботвина

Часто в центрі уваги виявляється навіть не творчість Ботвіна, а його бурхливе обличчясте життя. Актор Ігор Ботвін називає себе бабієм, який обожнює романтику.

Ігор Ботвін: фільмографія і подробиці з обличчястого життя
Найбільше від велелюбності Ботвина страждають його партнерки по знімальними майданчиками. Наприклад, під час зйомок в «Гладиатриксе» актор по вуха закохався в модель Playboy Карен Макдугал. Але дівчина не відповіла йому взаємністю.


Коли проходили зйомки «Агентство НЛС» Ботвін зустрічався з більшістю моделей, які з'являлися в кадрі. Такий спосіб життя актор веде і донині: незважаючи на те, що йому вже 41 рік, він не був ні разу одружений і не має дітей.

Однак Ігор Ботвін зізнається, що хотів би сім'ю. Одного разу він запропонував своїй знайомій навіть народити від нього дитину, але без вступу в шлюб. Дівчині ця ідея не сподобалася, і актор засмутився. Хоча 41 рік для чоловіка не вік, і все ще може навіть бути.