Корисні поради
на всі випадки життя
» » Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х

Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х

Додано: 30.10.15
Рубрика: Цікаве

Бразильський телесеріал «Ніжна отрута» (актори: Ж. Вилкер, Р. Пірес, В. Раваче, Л. Спіллер, П. Франса) - досить цікавий телепродукт, на жаль, має невисокі рейтинги на своїй батьківщині. Жанрова політика проекту представлена дивовижною сумішшю мелодрами і детектива, яка насичує дійство інтригою і хвилюючими романтичними епізодами.

Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х

Сюжет. Зав'язка

Головний герой серіалу Валдомир Серкейр (Жозе Вилкер) – власник корпорації «Мармореал» – щасливий за життя. Він впливовий, забезпечений, одружений на розкішній жінці Елеонор, має трьох дочок. Звичний і розмірений уклад його життя руйнується в той момент, коли він зустрічає і приводить до себе додому чарівну незнайомку, яка втратила пам'ять. З'ясовується, що дівчину, яка перетворила існування Валдомира в суцільний хаос і плутанину, звуть Інес (Глорія Пірес). Родина обурюється, а головний герой поступово закохується в красуню, з-за чого руйнується шлюб з матір'ю його дітей.

Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х
Основна інтрига сюжетної лінії

Але в один прекрасний день Інес зникає, а з нею і сімейні реліквії – діаманти. Як виявилося, ця оказія – результат жорстокої помсти четвертої (позашлюбний) дочки Кларісси (Патрісія Франка). Проходить деякий період часу, і Валдомиру абсолютно випадково зустрічає Інес, але дівчина його не впізнає, та і звуть її інакше – Лавінія. Така основна інтрига мильної опери «Ніжна отрута». Актори проекту називали Інес віссю, навколо якої і закручується все дійство.

Головна жіноча роль

«Ніжна отрута» – серіал, головну жіночу роль якої блискуче виконала популярна в Бразилії актриса Глорія Пірес. Їй чудово вдалося вжитися в образ дівчини, що видає себе за іншу особу. По суті, вона примудрилася зіграти ролі двох абсолютно різних персонажів – простий і порядної Ливинии і таємничою, привабливою, невловимої Інес. Творцям чудово вдалося показати першу зустріч головних героїв Валдомиру і Інес, глядач відразу розуміє: це любов з першого погляду. Інес викликає захоплення. Лавінія – жертва хитромудрих інтриг Кларісси – пожертвувала собою та своїм ім'ям заради благополуччя брата. Глорію Пірес не можна назвати фатальною красунею, але в ній стільки чарівності, шарму, що актриса з легкістю справляється зі складними драматичними ролями. Така головна героїня проекту «Ніжна отрута», актори якого, всі як один, підтвердили свій професіоналізм і майстерність.

Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х
Три дочки головного героя

Під час перегляду цієї телемелодрами не перестаєш дивуватися кількості красивих жінок серед персонажів. Створюється враження, що «Ніжна отрута» – серіал, в якому зібрані самі красиві актриси Бразилії. Яскравим прикладом можуть послужити дівчата, які зіграли ролі трьох дочок головного героя – Ванесса Лаес (Марія-Антонія), Летісія Спіллер (Марія-Режіна), Луана Пиовани (Марсія).

Краса Марії-Режини порівнянна з грецької статуєю, але, як та статуя, дівчина холодна. Неймовірно владна і приваблива лиходійка і інтриганка в душі дуже нещасна, адже її амбіції стали основною перешкодою на шляху до простого жіночого щастя. Марія-Антонія — тиха, задумчива, ніжна. Героїня одружена негідником Іваном, яким рухають прагматизм і меркантильність. Сама добра і романтична серед сестер – Марсія. Самий умиротворений і неагресивний персонаж серіалу «Ніжна отрута» (актори і творці були просто зачаровані цим персонажем), закохана у художника Елізеу (Родріго Санторо). До речі, зараз Родріго Санторо – зірка Голлівуду, але починав він саме з таких «мильних опер». Його персонаж – безробітний художник-наркоман – обов'язково запам'ятається глядачеві.


Інші учасники зйомок

Глядачеві неодмінно запам'ятаються Ірени Раваше (Елеонор) і Патрісія Франка (Кларисса). Елеонор постала перед глядачем витонченою дамою з вершків світського суспільства, елегантною красунею. Дивиться неодмінно перейметься до неї співчуттям, так як її чоловік (герой Жозе Вилкера) звертався з жінкою досить грубо, незважаючи на те, що сам її і зрасм. Роль незаконнонародженою дочкою Валдомиро Кларісси виконала Патрісія Франка, якої блискуче вдалося вибудувати образ дівчини з нелегкою і місцями трагічною долею. Всім своїм єством вона жадала помсти батькові, цього і присвятила все своє життя. А коли їй вдалося втілити задумане і завершити місію, земне існування втратило для неї будь-який сенс.

Бразильський серіал «Ніжна отрута». Актори – зірки 90-х

Два головних питання

Згідно із задумом творчої групи авторів-творців, глядачів протягом практично всього серіалу хвилювали два основних питання: «Як здолати Марсело Барони?» і «Де ж заховані діаманти?». Відповідь на них дивиться спливає на поверхню самим несподіваним чином практично у фіналі. Тому «Ніжна отрута» протягом усього хронометражу залишається цікавим, динамічним. Цьому сприяє і прекрасний акторський кастинг і прекрасне, хвилююче музичний супровід, і непередбачувана кульмінація.