Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати ім'я дитині

Як вибрати ім'я дитині

Додано: 01.01.14
Рубрика: Цікаве
Як  вибрати ім'я дитиніБільшість батьків ще до народження малюка думають про те, як його назвати. Це важливий і одночасно важке питання.

Одні воліють називати дитину по традиції - так само, як звали бабусі або дідуся, когось з родичів, інші - схильні до впливу моди на імена, треті керуються своїми, зрозумілими тільки їм висновками.

Одним словом можна сказати, що керівництва з вибору імені для дитини не існує. Проте радимо батькам приділити увагу ряду питань, пов'язаних з вибором імені для малюка.

Вибір імені для дитини - відповідальне завдання
Ім'я дитини має легко вимовлятися як саме по собі, так і разом з по батькові. Даний фактор має істотне вплив на легкість спілкування з людиною в майбутньому - адже набагато простіше звернутися по імені та по батькові до Івану Васильовичу, ніж до Віссаріону Аристарховичу.
Уникайте, щоб на стику імені та по батькові дитини було багато голосних або приголосних літер - вимовляти такі імена та по батькові набагато важче.
Постарайтеся щоб наголос в імені та по батькові дитини потрапляли або на початок обох слів, або на кінець. Такі імена та по батькові вимовляються мелодійніше і м'якше (порівняйте: Андрій Іванович і Степан Ігорович).
Якщо вам сподобалася яка-небудь ім'я спробуйте підібрати до нього пестливі форми та обігу - чим більше їх, тим краще. Наприклад: Олександр, Сашко, Саньок, Саня, Сашка, Сашок...
Ім'я вашої дитини має з легкістю трансформуватися в по батькові. Коли ваша дитина подорослішає, і настане час замислитися про своїх дітей, - вибрати ім'я для них буде набагато легше. Ось з чого повинна починатися турбота про онуків!
Не слід назвати доньку на ім'я мами, а сина - також як тата. По-перше, це незручно для самої родини, по-друге - цей фактор сприяє розвитку підвищеної емоційності у дітей.
Постарайтеся втриматися від того, щоб назвати дитину на честь ваших родичів або близьких людей, які пішли з життя - адже люди ще не до кінця усвідомили, як влаштоване наше життя і до чого може призвести використання тих або інших чинників і обставин.

Багато людей вірять в те, що ім'я дитини визначає його долю - може, це й так, а може бути і немає. Більшості батьків будуть цікаві статті про значення імен для хлопчиків і дівчаток, з якими ми вам і пропонуємо ознайомитися на сторінках нашого сайту. Однак пам'ятайте, що найбільше значення у вихованні дитини, в його долі маєте тільки ви!