Корисні поради
на всі випадки життя
» » Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото

Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото

Додано: 03.11.15
Рубрика: Цікаве

Олена Захарова – відома театральна і кіноактриса. Любов глядачів їй подарувала роль в серіалі «Кадетство», а також участь у численних театральних постановках. Фільмографія Олени Захарової налічує понад вісімдесят повнометражних картин і серіалів. Крім того, актриса активно виступає на телебаченні в популярних шоу.

Коротка біографія актриси

Майбутня актриса з'явилася на світ у Москві, 2 листопада 1975 року. Батьки Олени не мали нічого спільного з кінематографом – вони працювали в готельній сфері. Дівчинка з дитинства була дуже активною і рухливою. Вже з шести років Олена займалася в дитячій хореографічній студії, а ще через два роки мама відвела її в балетну школу. Втім, від кар'єри танцівниці дівчинка відмовилася, не бажаючи жертвувати улюбленими солодощами.
Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото
Потім Олена займалася в театральних і модельних студіях. Вже тоді вона твердо вирішила стати актрисою. Після восьмого класу дівчина навіть подала документи в театральну школу, але провалився на іспиті. Знаючи про заповітної мрії Олени, друзі якось пожартували над нею: по телефону запросили на проби. Окрилена, дівчина примчала в кіностудію. І тут втрутилася сама доля: повз проходив асистент режисера дитячого фільму-казки. Помітивши рудоволосу дівчину, він тут же запросив її на невелику роль. Так народилася актриса Олена Захарова. Фільмографія її, втім, почалася кільком пізніше, коли дівчину помітили і запросили на першу серйозну роль.

Після школи було надходження в Щукінське училище. Талант, хореографічна підготовка і цікава зовнішність допомогли Олені здати іспити з першого разу. У 1998 році Захарову запросили в Театр Місяця, де вона грає донині. Поступово, одночасно з роботою над спектаклями, актриса почала зніматися в повнометражних фільмах і серіалах.
Сьогодні Олена з великим успіхом виступає в кіно і на телебаченні, бере участь у театральних постановках.

Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото

Початок зоряного шляху

Перший киноуспех прийшов до Олени вже на другому році навчання в училищі. Її запросили взяти участь у зйомках стрічки «Притулок комедіантів». У картині задіяні такі актори, як Іван Охлобистін, Костянтин Воїнів, Лілія Смирнова. Зйомки в цьому фільмі викликали конфлікти з керівництвом училища із-за пропусків. Однак незабаром вона зуміла довести, що чудово може поєднувати навчання і роботу, і заслужила репутацію однієї з найбільш успішних студенток. Це була перша головна роль, яку зіграла Олена Захарова. Фільмографія її як серйозної артистки почалася саме з цих зйомок.

Театральний дебют був таким же яскравим і цікавим. Керівники Театру Місяця помітили і запросили на проби на роль Розмарі в постановці «Ніч ніжна». Претенденток було понад півсотні, але обрали саме Олену.

Визнання

До певного часу Олена в основному грала в театральних постановках, обмежуючись лише невеликими ролями в кіно. В 2000 році її запросили на зйомки молодіжного серіалу «Прості істини». Після цього Олена Захарова стала часто отримувати запрошення на зйомки. Але справжня популярність прийшла до неї після участі в серіалі «Кадетство». Роль витонченої Поліни Сергіївни та її відносини з одним з головних героїв, Максимом Макаровим, стали чи не найбільш актуальною темою обговорення всіх шанувальників.


Цей серіал і його продовження стали одними з найбільш улюбленим телепроектів, де знімалася Олена Захарова. Фільмографія її з тих пір розширювалася з кожним роком. Дівчину запрошували і повнометражні фільми, і серіали. Не залишалася осторонь і активна театральна діяльність.

Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото

Фільмографія і головні ролі

У безлічі фільмів і телесеріалів встигла зіграти Олена Захарова: фільмографія (головні ролі становлять значну частину її наповнена цікавими картинами, що підкреслюють індивідуальність актриси. Кар'єра в кіно не припиняється ні на хвилину. Серед найвідоміших її ролей можна назвати роботу в серіалах «П'ятий кут», «Далекобійники», «Єрмолови». А за участь у картині «Тартарен з Тараскона» Захарова отримала нагороду на фестивалі в Гатчині.

Олені вдається поєднувати роботу в кінематографі і численних виставах. Вона грала у виставах не тільки Театру Місяця, але і в Олега Табакова, а також в агентствах "ЛеКур", "Арт-партнер ХХІ" та інших. За час роботи Олена зуміла успішно зіграти чимало яскравих ролей. Але найкращою, за словами самої актриси, є її робота у виставі «Гамлет». У ньому вона зіграла Офелію. За цю роль Олену нагородили премією «Чайка».

Особисте життя

Олена Захарова, фільмографія якої рясніє різними ролями і захоплюючими любовними історіями, своє обличчясте життя воліє не афішувати. Відомо, що довгі роки у неї були близькі стосунки з відомим бізнесменом Сергієм Мамотовим. У 2010 у пресі навіть з'явилася інформація, що пара таємно оформила законний шлюб.

Ще через рік у Олени та Сергія з'явилася донька, але через вісім місяців дитина померла через важкої вірусної інфекції. Це горе поставило крапку в стосунках пари. Відразу ж вони розлучилися. А Олена, як могла, шукала розраду в роботі.


В даний час серце актриси вільно.

Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото

Цікаві факти про Олену Захарову

Талановитої і харизматичною актрисою постає перед нами Олена Захарова. Фільмографія її постійно поповнюється новими ролями. Втім, це не єдине, чим цікава і приваблива актриса.

  • Для зйомок у фільмі «Притулок комедіантів» рудоволосої красуні Олені довелося перефарбуватися в чорний колір. Але після цієї роботи на фото знову можна було побачити природний вигляд актриси.

  • Після участі Олени у виставі «Гамлет» відомі критики називали її кращою Офелією сучасності.

  • Захарова активно бере участь у популярних телевізійних проектах. Реаліті-шоу «Імперія», «Танці на льоду», «Битва екстрасенсів» - це лише деякі з них.

Олена Захарова: фільмографія, головні ролі, фото
Талановита, оригінальна, цікава – така Олена Захарова. Фільмографія, фото і обличчясте життя актриси залишаються предметом постійної уваги шанувальників. А вона не перестає радувати їх плідною роботою в театрі і на телебаченні і новими яскравими ролями.