Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

«Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

Додано: 26.02.18
Рубрика: Цікаве
Сьогодні ми обговоримо фільм «Віра. Надія. Любов». Актори і ролі представлені далі. Режисер картини Олексій Рудаков. Операторська робота Олексія Молчанова. Сценарій створили Олексій Рудаков і Ганна Слуцькі. Композитором виступив Олег Воляндо. Продюсери Давид Кеосаян, Тетяна Воронович. Художники Євген Пітєнін і Петро Корягін.

Анотація

«Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

Актори і ролі серіалу «Віра. Надія. Любов» представлені в наступних розділах даного матеріалу, а поки скажемо кілька слів про сюжет картини. Дія розгортається з 1945 р. до нашого часу. Життя трьох поколінь, що належать до сім'ї Стройових, показує на своєму прикладі історію цілої країни.

Основні учасники

«Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

Віктор Павлович Строїв і Віра – головні герої фільму «Віра. Надія. Любов». Актори Дмитро Харатьян і Марія Порошина втілили ці образи.
Дмитро Харатьян народився в місті Алмалику. З родиною через три роки вирушив у Підмосков'ї. У старших класах він захопився спортом, грав у складі шкільного ансамблю, займався музикою. У кіно дебютував роллю в картині «Розіграш» Володимира Меньшова. На «Мосфільм» він потрапив випадково, його покликала в студію одна знайома дівчинка.
Марія Порошина відбувається з театральної родини. В ансамблі «Берізка» вона займалася танцем. Освіту вона отримала в театральному училищі Щукіна. Марія була провідною телевізійної програми «Ширше коло». Брала участь у виставах класичного і сучасного репертуару.

Інші герої

«Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

Ілля Строїв і Надя також відносяться до основних дійових осіб фільму «Віра. Надія. Любов». Актори Кирило Плетньов і Аліса Гребенщикова перенесли цих героїв на екран.
Кирило Плетньов народився в Харкові. З дитинства він жив у Ленінграді. Саме там закінчив школу. Отримав освіту в Петербурзькій театральної академії на курсі Володимира Петрова. Почав виступати на сцені. Приєднався до Московського драматичного театру Армена Джигарханяна. Почав співпрацювати з Іриною Керученко - театральним режисером.
Аліса Гребенщикова з'явилася на світ у 1978 році. Народилася вона в Ленінграді. Є дочкою Бориса Гребенщикова.
Арсеній і Люба запам'яталися глядачам фільму «Віра. Надія. Любов». Актори Олег Прімогенов і Катерина Вуличенко зіграли ці ролі.
Олег Прімогенов народився у Львові. Приєднався до київського театру «Колесо». Брав участь у наступних картинах: «Нормандія-Німан», «Специ», «Слуга народу-2. Від любові до імпічменту», «Курка», «Я з тобою», «Я люблю свого чоловіка», «Родичі», «Провідниця», «Підкидьки», «Поганий хороший коп», «Одинак», «Майор і магія», «Забудь і згадай», «Депутатики», «Гроза над Тихоречьем».
Катерина Вуличенко народилася в Москві. Здобувала освіту в математичній школі, перевелася в іншу. В результаті почала відвідувати клас, який мав театральний ухил.
Майстер курсу і Зоя також фігурують в сюжеті фільму «Віра. Надія. Любов». Актори Івар Калниньш і Анна Снаткіна з'явилися в цих амплуа. Про них ми також розповімо.
Івар Калниньш народився в Ризі. Походить з багатодітної сім'ї.
Анна Снаткіна народилася в Москві. Батько її є одним з головних конструкторів «Бурана», мати — викладач МАІ.
Актори серіалу «Віра. Надія. Любов» Костянтин Карасик і Євгенія Дмитрієва з'явилися в оповіданні як Василь Строїв і Оксана.
Костянтин Карасик закінчив ГІТІС. Навчався на курсі А. В. Бородіна.
Євгенія Дмитрієва отримала освіту в училищі Щепкіна. Потрапила на курс Н. А. Верещенко.
Актори серіалу «Віра. Надія. Любов» Сергій Стрельников і Єлизавета Курбанмагомедова перевтілилися в Олега і Гулю. Про них також поговоримо.
Сергій Стрельников народився в Тамбовській області. Отримав освіту у Київському національному університеті Карпенка-Карого на курсі Н. Н. Рушковського.
Єлизавета Курбанмагомедова народилася в Києві. Отримала освіту в університеті культури і мистецтв.
Якщо вас цікавлять актори і ролі серіалу «Віра. Надія. Любов», вам слід знати більше про Володимира Горянском. Саме він зіграв головного лікаря клініки Бориса Леонідовича Фрідберга. Цей актор народився у Луганській області. Удостоєний звання Народного артиста України. Отримав освіту в Дніпропетровському театральному училищі, на курсі в. І. Ковалевського.

Факти

«Віра. Надія. Любов»: актори серіалу і його особливості

Наведемо декілька відомостей про фільмі «Віра. Надія. Любов». Актори і ролі вам вже відомі. Ця драма 2010 року складається з 24 серій. Прем'єра її відбулася в ефірі каналу «Росія 1». Фільм створений студією «Арт-Базар».