Корисні поради
на всі випадки життя
» » Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Додано: 02.03.18
Рубрика: Цікаве
Телевізійного проекту "І падає сніг" вже більше 10 років, але, незважаючи на це, він і донині цікавий багатьом глядачам країн СНД. Актори "І падає сніг" - це тема, яка найбільше цікавить прихильників даного телесеріалу. Якщо ви теж належите до їх числа, тоді раді вас вітати на нашому порталі! Тут ви знайдете чимало цікавої інформації про акторів, творців і сюжеті серіалу "І падає сніг". Зацікавлені? Тоді швидше приступайте до прочитання!

Загальні відомості

Серіал вийшов у 2007 році. Реліз всіх серій на цифрових носіях відбувся 15 листопада того ж року. Всього було знято 1 сезон, що складається з 8 серій. Кожен епізод триває 43 хвилини. Жанр телесеріалу - мелодрама.

Творці

Актори "І падає сніг" дійсно заслуговують уваги та окремого розділу. Але ми також вважаємо, що про людей, які доклали руку до створення цього проекту, варто замовити слівце.
Режисурою серіалу "І падає сніг" займалася Марина Мігунова, сценарій написала Тетяна Палей. Продюсерами багатосерійного фільму виступили Олександр Боковик, Сергій Сендык і Ольга Костіна. За написання музичного супроводу відповідав композитор Вадим Ронін.
Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Сюжет

Якщо ви знайомі з сюжетом серіалу і вас цікавлять тільки актори "І падає сніг", тоді можете сміливо пропустити цей розділ. Якщо ви цей телесеріал не дивились, а тільки думаєте, чи варто витрачати на нього свій час, тоді пропонуємо вам ознайомитися з наступним абзацом.
У центрі оповідання - молода дівчина по імені Євгена. Вона - талановита балерина, у якої є великий потенціал для того, щоб в майбутньому стати відомою на весь світ артисткою. Одного разу на її виступі побував Мішель - впливовий літній бізнесмен, у якого є гроші і влада. Для того щоб дістати серце юної балерини, він готовий піти на радикальні заходи. Але у нього є конкурент - хлопець на ім'я Макс, в якого по вуха закохана головна героїня. Макс знає про те, що Мішель нерівно дихає до його коханої, і не збирається так просто її йому віддавати. Але проблема в тому, що і Мішель не планує опускати руки і здаватися

"І падає сніг": актори і ролі

З сюжетом і загальними фактами про створення серіалу ми розібралися і тепер з чистою совістю можемо перейти до головної теми статті, а саме до акторам, що виконав головні ролі.
Євгенія Лоза - Женя. Відома російська та українська артистка. З'явилася на світ 6 липня 1984 року в місті Антрациті Луганської області. В кінці 90-х років, у віці 15 років, Євгенія разом з батьками переїхала в російську столицю. З юних років виконавиця ролі головної героїні виявляла інтерес до акторської майстерності, тому немає нічого дивного в тому, яку професію вона обрала. Після закінчення школи навчалася в Школі-студії МХАТ. Дебют на великому екрані відбувся в 2000 році, коли дівчина знялася в багатосерійному фільмі "Марш Турецького". Найвідоміші роботи у фільмографії Євгенії Лози - "До вас прийшов ангел", "Продається детектор брехні", "Герой нашого часу", "Вчора. Сьогодні. Назавжди" і "Варення з сакури".
Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Антон Макарський - Макс. Актор і співак з Росії. З'явився на світ 26 листопада 1975 року. Рідне місто - Пенза. Акторську освіту отримав у Театральному училищі імені Щукіна. Після навчання недовгий час виступав у театрі Марка Розовського, але менше ніж через 2 місяці пішов в армію. Повернувшись після служби, Антон взяв участь у мюзиклі "Метро", а в 2002 році отримав центральну роль в мюзиклі "Нотр Дам де Парі". У цей же період часу він став активно займатися зйомками в різних телевізійних проектах і музичною діяльністю в якості співака.
Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Дмитро Марьянов - Мішель. Радянський і російський актор театру і кіно. З'явився на світ 1 грудня 1969 року в столиці Росії. У 1992 році закінчив Щукінське училище. Після отримання освіти одразу ж був прийнятий в трупу театру "Ленком". Дебют актора у великому кіно відбувся, коли йому було всього лише 14 років. Тоді він знявся у фільмі "Була не була" режисера Валерія Федосова. Найбільш відомі роботи артиста - "Дорога Олена Сергіївна", "Любов", "День радіо" і "Боєць". На жаль, 15 жовтня 2017 року актор серіалу "І падає сніг" Дмитро Марьянов раптово помер.
Серіал "І падає сніг": актори та сюжет

Вашій увазі була надана інформація про акторів, творців і сюжет телесеріалу "І падає сніг". Сподіваємося, що ця стаття була вам корисна і ви отримали відповіді на питання, які вас цікавили.