Корисні поради
на всі випадки життя
» » Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Додано: 31.03.18
Рубрика: Цікаве
Євгенія Абрамова – російська актриса. Знімається в повнометражних фільмах і телевізійних серіалах, створених здебільшого кінематографістами з Росії. Знайшла реноме відомої актриси уродженка підмосковного міста Протвино після виходу в світ комедійної стрічки з її участю «Ялинки 2». В цю пору Євгенія, працює в театрі «Сатирикон», виконала ролі в 8 кінематографічних проектах.
В кадрі представниця російської школи кіно взаємодіяла з акторами: Андрієм Лебедєвим, Віктором Добронравовим, Іваном Оганесяном, Наталія Земцова, Анваром Халилулаевым та іншими. Вихідною точкою кар'єри учениці К. Райкіна є невелика роль в третьому сезоні детективного серіалу «Ливарний, 4», що вийшов на екрани в 2008 році. Успішним у творчості роком для неї став 2011-й, коли вона знялася в двох популярних проектах – «Ялинки 2» і «Вщент». Фільми з Євгенією Абрамової відносяться до жанрів: комедія, детектив, мелодрама. У 2014 році артистка показала на екрані героїню Інну в серіалі «Остання хвилина 2».
Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Біографія

Абрамова євгенія Олександрівна з'явилася на світ у місті Протвино, розташованому в Московській області, 3 лютого 1988 року. За її словами, стати професійною актрисою їй захотілося тільки в старших класах. В дитинстві відвідувала заняття з хореографії, навчалася музики. Улюбленими шкільними предметами вона називає фізику, біологію. Подобалося їй також вивчати англійську мову.
Євгенія власної великою перемогою вважає зарахування у другій половині 2000-х років в Школу-студію МХАТ, де свої знання їй передасть пізніше відомий театральний діяч Костянтин Аркадійович Райкін. У 2006 році, будучи ще студенткою, стає актрисою театру «Сатирикон». Через три роки успішно закінчить вищеназваний внз.
Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Театральні ролі нинішні

Затребуваність глядачем таланту цієї актриси позначена постійної її зайнятістю у виставах. В репертуарі Євгенії Абрамової різнопланові героїні. У постановці «Всі відтінки блакитного» зображує Віку Малахову. В цирковому дії «Синє чудовисько» їй запропонована роль Дардане. На думку творців проекту «Синє чудовисько», це вистава з напруженим, емоційно насиченим сюжетом, в якому велика кількість музики, перетворень і трюків. У виставі «Людина з ресторану», основою для якого послужило твір Івана Шмельова, грає роль Старої пані. У театральної комедії «Бальзамінів» стає Маланьей.
Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Ролі попередні

У фольклорній постановці «Закликуха» взаємодіє з іншими персонажами її Баба в Білому. У виставі «Кухня» Євгенія Абрамова виходить на сцену як виконавиця ролі Моніки. Це розповідь про те, яких часом неймовірних зусиль вимагає звичайне бажання бути почутим і зрозумілим.
У постановці «Не все коту масляна» грає Агнію. «Не все коту масляна» герої, яких можна позначити виразом «маленькі люди», не хочуть терпіти принижень з боку багатіїв та можновладців. Вони не втрачають людської гідності у боротьбі з тими, хто вважає себе небожителями, яким «можна все».
У 2012 році взяла участь в якості актриси другого плану у створенні постановки «Ромео і Джульєтта», в якій звучать музичні твори композитора Д. Шостаковича. В театральній дії жанру драма «Країна любові», базою якого послужила п'єса «Снігуронька», є актрисою масовки.
Про ролі та біографії актриси Євгенії Абрамової

Ролі в кіно

У 2009 році виконує Машу Жарову в серіалі «Спальний район». У цієї багатосерійної мелодрами російського виробництва розповідається про те, як змінюється кардинальним чином життя сім'ї Маслової, коли в неї входить людина, якого Маслови втратили з виду 17 років тому. В комедійному серіалі «Галигін. ру» їй довірено роль адміністратора. У проекті 2010 року «Голоси» Нани Джорджадзе стає Катею. Це історія про психоаналітиці Єлизаветі, в дитинстві яка перенесла важку психологічну травму, коли на її очах загинули її тато і мама. Після того, що сталося, дівчинка два роки не могла говорити, але знайшла здатність «чути» думки оточуючих.
У фільмі 2011 року «Вщент» актриса Євгенія Абрамова зображує одну з ключових героїнь Сельму – дівчину, яка в категоричній формі не сприймає будь-яких заборон щодо її волелюбної особистості. В комедійному повнометражному фільмі «Ялинки 2», що оповідає про передноворічні пригоди кількох героїв, її неважко впізнати в стюардесі. В багатосерійній телекартине 2014 року «Скасування всіх обмежень» їй запропонована роль Світлани Єршової. Це мелодрама про те, як сімейна пара намагається увійти в русло нормальних людських взаємин.