Корисні поради
на всі випадки життя
» » Рецепт варення з шовковиці

Рецепт варення з шовковиці

Додано: 25.08.14
Рубрика: Дім і затишок
Рецепт варення з шовковиці

Варення з шовковиці - це дуже, дуже смачно! При згадці цієї ягоди у багатьох, напевно, в пам'яті спливають забруднені руки, а в роті з'являється солодкуватий смак. А шовковиця, виявляється, дуже цінна ягода, лікувальні властивості, якої, особливо для хворих серцем, просто незамінні. На жаль, шовковиця дуже швидко встигає і обсипається. Ягоди в неї дуже ніжні. А так хочеться зберегти частинку літа у вигляді варення з шовковиці Сьогодні ми вам розповімо рецепт варення з шовковиці .

Інгредієнти


Вам знадобиться: 1 кілограм шовковиці, 12 - 15 кілограма цукру, склянка води, 3 г лимонної кислоти.

Приготування варення


Як приготувати варення з шовковиці в домашніх умовах:
Рецепт варення з шовковиціДля шовковичного варення краще брати недостиглі ягоди шовковиці. Стиглі ягоди дуже швидко втрачають свою форму при обробці. Для варення підходить як чорна, так і біла шовковиця. Звичайно, можна використовувати і інші види шовковиці і навіть дику шовковицю, але за смаковими якостями варення з шовковиці буде поступатися першим двом. Для білої шовковиці беріть менше цукру, так як вона більш солодка, ніж чорна.
Дуже акуратно переберіть ягоди, приберіть пошкоджені. Зріжте ножицями плодоніжки, залишаючи невелику її частину.
В таз або каструлю засипте цукор і налийте воду. Зваріть сироп.

Як приготувати варення з шовковиці


Рецепт варення з шовковиці

Ягоди заливаються гарячим сиропом і ставляться на вогонь. Як тільки шовковичне варення почне закипати, зменшіть вогонь і варіть варення 5-8 хвилин. Після чого зніміть його з вогню і дайте йому відстоятися.

Через 6-8 годин повторіть процедуру знову. Знову доводьте варення з шовковиці до кипіння і варити 5-8 хвилин, потім знову відставляєте варення на 6-8 годин.
На третій раз додаєте в варення лимонну кислоту і доводьте його до готовності. Гаряче варення з шовковиці, розкладають у банки і закупорюють. Рецепт варення з шовковиці своїми руками дуже простий і буде радувати Вас і Ваших близьких всю зиму.

Відео-рецепт варення з шовковиці


Пропонуємо вашій увазі цікаве відео "як приготувати варення з шовковиці".