Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вивести плями від дезодоранту

Як вивести плями від дезодоранту

Додано: 30.01.14
Рубрика: Дім і затишок
Як вивести плями від дезодорантуДезодорант - важливий і корисний винахід, але в його використанні є мінуси. Багато господинь стикаються з проблемою виведення плям, що залишаються від нього на одязі. Більшість антиперспірантів залишають на тканини стійкі білі розводи, які псують речі, особливо чорного кольору.

Звичайному пранні такі плями не піддаються, складові речовини дезодоранту разом з потім утворюють стійке до миючих засобів з'єднання. Але з будь-якої ситуації є вихід. Перед тим як розлучитися з зіпсованою річчю назавжди, можна спробувати вивести плями з одягу деякими способами.

Як вивести плями від дезодоранту?

У боротьбі з плямами всі засоби хороші. Згадайте, що є кращими плямовивідниками.

Як вивести плями від дезодоранту


- Лимонний сік. Використовуйте обов'язково свіжий сік лимона, він допоможе впоратися з новими плямами.

- Нашатир. Змочіть ватку спиртом, потім змастіть тампоном пляма, дайте речі висохнути на вулиці, в результаті пари спирту повинні вивітритися разом з забрудненням. Після цього потрібно обов'язково випрати одяг.

- Засоби для миття посуду. Нанесіть на пляму концентрований миючий засіб на кілька секунд. Потім потрібно ретельно виполоскати річ, якщо бачите, що розлучення зменшилися, можете повторити процес.

- Кухонна сіль. Діє як адсорбент, велика кухонна сіль втирається в пляму, потім змивається. Такий метод особливо ефективний у боротьбі з жировими плямами. Ще можна замочити одяг в суміші солі і прального порошку. На наступний день залишиться просто виполоскати річ.

- Мило. Почати чистку плям можна з дитячого, важку артилерію - господарське мило, пустити в хід пізніше. Добре допомагає в боротьбі з будь-якими свіжими плямами мило «Антипятин».

- Оцет. Одяг замочується в оцті, а після просто стирається з порошком. Цей спосіб допомагає вивести навіть застарілі плями. Але оцет ефективний тільки для кольорового одягу, на білих речах після його використання можуть з'явитися жовті розводи.

- Пральний порошок. Не скидаємо з рахунків якісний порошок. Він допоможе впоратися з проблемою, потрібно просто замочити зіпсовану річ у концентрованому розчині на ніч. Для приготування засобу необхідно 2 ст. л. порошку розвести в ложці води, нанести цю суміш на пляму.

Білі плями від дезодоранту: правила виведення

1 Перед застосуванням плямовивідників потрібно очистити забруднене місце щіткою, особливу увагу приділити кордонів забруднення. Прискориться процес, якщо змочити білі плями від дезодоранту теплою водою.

2 При чищенні рухайтеся від периферії до центру.

3 Перш ніж видаляти пляма перевірте, засіб може бути агресивним і зіпсувати тканину.

4 На методи хімічної чистки впливає вид тканини, так для бавовни ідеальний винний оцет, а для шовку спирт.

Як відіпрати плями від дезодоранту?

Є ще кілька способів впоратися з забрудненням:

- Аміак. Перед використанням потрібно розбавити засіб водою 1/1.

- Горілка.
Добре видаляє плями з чорної тканини, якщо пляма застаріле, замочіть річ не менш ніж на годину.

- Бензин. Після використання такого розчинника обов'язково добре прополощіть одяг.
Як вивести плями від дезодоранту


Як видалити плями від дезодоранту?

Найбільш ефективні плямовивідники за відгуками господинь:

- Відбілювач АСС;

- Розчинник Уайтспіріт;

- Ваніш.

Підберіть найбільш відповідний Вам засіб для чищення експериментальним способом.

Плями від дезодоранту на одязі. Як зробити так, щоб вони не з'являлися?

1 Щоб не мучитися зі складною пранням можна спробувати використовувати дезодорант так, щоб він не залишав плям. Наносити засіб захисту потрібно на чисту суху шкіру.

2 Не поспішайте відразу одягатися, нехай антиперспірант висохне. До речі, в більшості випадків плями з'являються саме тому, що людина поспішає і одягає одяг відразу після нанесення засобу. Почекайте 5 хв., і Ви заощадите масу часу на прання.

3 Використовуйте засоби із захистом від білих плям, наприклад, на прозорій основі. Хорошим варіантом може стати кристал Алуніт. Цей природний мінерал нейтралізує запах поту, але не закупорює пори, шкіра дихає. Але при сильному потовиділенні такий засіб не особливо ефективно.

Пам'ятайте, що краще відразу перейти до виведення плям від дезодоранту, не відкладаючи прання на потім. Таким чином, Ви збережете первісний вигляд своїх улюблених нарядів. Можна вибрати для чищення забруднень, як звичні плямовивідники, так і перевірені народні засоби.