Корисні поради
на всі випадки життя
» » Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців

Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців

Додано: 20.12.15
Рубрика: Дім і затишок
Холодильник – важлива побутова техніка в кожному будинку. Саме він допомагає зберегти продукти і приготовлену їжу як можна довше. А морозильна камера розширює можливості цього процесу на багато місяців. Зазвичай обсяг і характеристики холодильника відповідають потребам господарів. Це і розмір, і наявність морозильної камери, і спосіб розморожування. Що представляє собою холодильник "Індезіт", які має модифікації? Чим модель Indesit DF 4180 W відрізняється від своїх побратимів?

Компанія "Індезіт"

Спочатку компанія "Індезіт" називалася по-іншому і займалася продажем ваг і газових балонів. Тільки у 1985 р. вона отримала своє сьогоднішнє ім'я. А з 2005 р. іменується Indesit Company.


Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
Зараз вона є відомим виробником побутової техніки в Європі і Росії. Створено більше десятка великих підприємств у різних країнах, зокрема в Англії, Польщі, Туреччини та Росії. У Липецькій області працюють два заводи, що виробляють холодильники і пральні машини – основну продукцію компанії. Продається вона на території Росії під марками Indesit і Hotpoint-Ariston. За рік заводами в Липецьку випускається близько 3 млн виробів. 12 підприємств виготовляють комплектуючі для них. Продукція компанії відзначена багатьма сертифікатами відповідності основним параметрам. А сама Indesit Company велику увагу приділяє соціальній політиці.

Холодильники

Якщо ви хочете замінити свій старий холодильник, то вам потрібно визначитися з пріоритетами. Яка модель вам підійде - окремо стоїть або вбудована в загальний ансамбль кухонного гарнітура? Друга вбудовується так, щоб не виділятися на тлі меблів.


Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
Напевно, ніхто не відмовиться від переваг морозильної камери. Але деякі господарі купують її окремо, щоб заготовити якомога більше продуктів на зиму. Для цього і дві камери не будуть зайвими. Тому люди зазвичай купують морозильну камеру, і холодильник з морозилкою. Використовують її як тимчасове вмістилище заморожених продуктів. Якщо ви хочете придбати холодильник з морозильною камерою, то потрібно вирішити, як вона повинна бути розташована відносно відділення для охолодження. Двокамерні холодильники дають можливість не відкривати зайвий раз відділення, яке вам не знадобиться. Великий на вигляд холодильник може всередині виявитися не таким вже і місткими. Тому треба дивитися на обсяги камер: холодильної та морозильної. Але просто так заповнювати зайвий обсяг ніхто не буде. Чималу частину його займають системи розморожування.

Різні системи розморожування

У холодильниках вони зазвичай бувають таких типів:
 • Ручна. Старий перевірений спосіб, при якому холодильник відключається, і лід прибирається вручну. Різниця температур в окремих ділянках камери під час роботи досягає 9 градусів.
 • Краплинна, або плакуча. Після значного намерзання холодильник відключають. Випарник, що знаходиться на задній стінці камери, сприяє таненню льоду. Вода, що не випарувалася, йде через спеціальний отвір у спеціальну камеру (іноді вона знаходиться під корпусом холодильника).
 • Недоліком такої системи є необхідність відключення апарату, можливість засмічення отвору. У такому разі необхідно почистити згідно інструкції. Різниця температур у різних частинах камери досягає шести градусів. З плюсів: моделі з такою системою очищення значно дешевше і простіше в обслуговуванні.
  Вважається, що незабаром автоматичні системи витіснять краплинні.
 • Автоматична. Сюди належить система No Frost. Вентилятор, який знаходиться всередині камери, постійно розганяє повітря по всій території. Тут використовується фреон, який висушує повітря. Тому продукти потрібно ретельно упаковувати.
 • Переваги та недоліки системи No Frost

  Система No Frost дозволяє отримати рівномірну температуру по всьому об'єму камери. Іній і лід у таких випадках майже не утворюються. Різниця температур в крайніх точках становить не більше 2 градусів. А це, в свою чергу, дозволяє якісніше заморожувати продукти. З недоліків автоматичної системи розморожування можна назвати високу ціну при покупці і ремонті, сильний шум вентилятора при роботі. Не варто сподіватися, що холодильник буде працювати без відключення і очищення багато років. Розморожують такі холодильники повністю хоча б раз у рік.

  Холодильники Indesit

  Це порівняно нові розробки. Холодильники "Індезіт" розраховані на окреме від розміщення меблів. Це двокамерні моделі білого, сріблястого, сірого (нержавіюча сталь) і чорного кольору. Управління може бути механічне або електронне. Останнє додає ціну, але особливого впливу на якість зберігання продуктів не надає. Морозильна камера може знаходитися вгорі або внизу і мати різні розміри. Зазвичай у верхній частині розміщується маленька камера. Розморожування проводиться декількома способами. Багато моделі здійснюють її за допомогою системи No Frost. Іноді вона присутня лише в морозильній камері, але в основному обидві камери розморожуються саме таким способом. Він якісніше звільняє камери від льоду та інею. Але продукти швидше зневоднюються. Тому потрібно щільно їх упаковувати.
  Рівень шуму холодильників "Індезіт" - від 39 до 45 дБ.

  Опис холодильника Indesit DF 4180 W

  Двокамерний холодильник білого кольору з одним неинверторним компресором, в якому морозильна камера знаходиться внизу. Габарити - 185 х 60 х 64 див. Загальний об'єм 333 л, корисний - 298 к. При цьому холодильна камера має корисний об'єм 223 л, а морозильна – 75 к.
  Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
  Двері холодильника можна встановлювати в лівому і правому положенні. Перевстановити їх можна і самому. Відгуки покупців нарікають, що інструкція не вказує, як це зробити.

  Технічні характеристики

  Холодильник Indesit DF 4180 W відноситься до класу енергоспоживання А. Це досить економна модель. Показник річного споживання енергії - 364 кВт-ч. Рівень шуму в технічних характеристиках зазначено 43 дБ. Це невеликий показник. Але в окремих примірниках він може бути вище. Багатьом це не подобається холодильник Indesit DF 4180 W. Відгуки споживачів говорять про те, що він дуже сильно шумить. Інші ж покупці згадують практично безшумну роботу. Відзначають, що підвищений шум чутний тільки тоді, коли включається компресор.
  Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
  Недоліком моделі, як і всіх холодильників Indesit DF 4180 W (відгуки покупців це підтверджують), можна назвати якість ущільнювальних гумок. Іноді вони розтріскуються і нещільно закривають двері. В такому випадку продукти швидко зникають. Тому постійно потрібно контролювати, зачинилися двері чи ні. Зате всім подобається зовнішній вигляд холодильника Indesit DF 4180 W. Відгуки покупців свідчать, що він не виглядає дешевим. Пластик і скло, використані при виробництві, якісні. Чорна вбудована ручка надає йому оригінальності. Вона є відмітною рисою всіх модифікацій холодильників "Індезіт DF". А деякі споживачі відзначають, що на чорній ручці не помітно бруду. Хоча невідомо, відносити це до плюсів або мінусів. Вага холодильника - 665 кг

  Комплектація холодильного відділення

  У холодильнику Indesit DF 4180 W все розраховано на те, щоб розмістити продукти якомога компактніше. Для цього є 3 полиці з стійкого до ударів скла усередині відділення і 4 короби на дверцятах камери. У них зручно розміщувати пляшки, невеликі банки і пакети. Наявність двох прозорих скриньок для зберігання овочів подобається покупцям. Є спеціальна підставка для яєць. Висвітлюється холодильне відділення лампою розжарювання. Система розморожування, яку має холодильник Indesit DF 4180 W, - No Frost. Вона забезпечує відсутність льоду та інею.
  Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
  Indesit DF 4180 W розрахований на роботу в температурному діапазоні від 16 до 38 градусів тепла (кліматичний клас N-ST).

  Комплектація морозильної камери

  Продукти в морозильному відділенні можна розташувати в трьох пластикових ящиках. В них можна розміщувати їстівні припаси з різними термінами придатності або ступеня обробки. Є дві ванни для льоду. Потужність морозильної камери - 25 кг на добу. Є функція швидкого заморожування. Без світла холод зберігається 13 годин. Це невисокий показник. Розморожування теж відбувається за допомогою системи No Frost. Як бачимо, камеру порівняно невелику має Indesit DF 4180 W. Відгуки покупців, однак, говорять про те, що вона досить містка. Багатьом такого обсягу цілком вистачає для розміщення і зберігання потрібної кількості продуктів.

  Недоліки

  Не всі оцінили холодильник Indesit DF 4180 W. Відгуки покупців говорять про те, що деякі екземпляри сильно деренчать. Не допомагає і регулювання ніжок. Серед основної кількості якісних моделей зустрічаються і браковані. Є випадки, коли тени відтаювання не працюють, у результаті утворюється багато льоду. Є скарги на те, що об'єм морозильної камери менше 106 к. Але в характеристиках це значення вказано як загальний обсяг. Холодильник Indesit DF 4180 W не має складних систем управління. Регулюється режим роботи простою ручкою. Повертаючи її навколо осі, встановлюють рівень охолодження. Нею ж включають або вимикають компресор. Деяким покупцям подобається така система, але багато говорять про те, що встановлювати потрібний рівень доводиться «на око», тому що ніяких цифр або величин на шкалі немає.
  Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
  Холодильник Indesit DF 4180 W не має антибактеріального покриття. Але це і не дивно. Адже холодильник "Індезіт" – техніка, що має невисоку ціну. Після покупки важливо звернути увагу на перше включення. Спочатку холодильник потрібно витримати кілька годин після доставки. Години через три включають його в мережу. Спочатку починає працювати морозильна камера. Десь через півгодини включається холодильна. За цей час покупці встигають понервувати, підозрюючи, що несправний їх холодильник Indesit DF 4180 W. Відгуки споживачів вважають недоліком використання газу R600. Більш ефективним і менш шкідливим знаходять хладоген 134а, який в японських приладах встановлюють вже 25 років. Компресор застосовується теж застарілої моделі.

  Позитивні відгуки

  Але більшість споживачів цілком влаштовує холодильник Indesit DF 4180 W білий. Відгуки свідчать, що він надійний у роботі. Всі системи функціонують, не виходять з ладу. Заморожування продуктів відбувається досить швидко. Особливо подобається споживачам якість заморозки фруктів та овочів. Розморожування відбувається автоматично і не вимагає від господарів додаткових зусиль.
  Холодильник Indesit DF 4180 W: характеристики і відгуки покупців
  Але відгуки деяких покупців відзначають як недолік той факт, що в холодильнику немає регулювання вентиляції морозильної камери. До переваг відносять покупці зручне розташування полиць. Заявлені для холодильника Indesit DF 4180 W характеристики виконуються.