Корисні поради
на всі випадки життя
» » Про що можна говорити з дівчиною по телефону?

Про що можна говорити з дівчиною по телефону?

Додано: 13.01.16
Рубрика: Дім і затишок
Роздобувши заповітний номер телефону у вподобаної дівчини, багатьом молодим хлопцям досить важко зважитися на перший дзвінок, так як вони не знають, як почати розмову і про що можна розмовляти з поки ще малознайомою людиною?
Для того щоб знайомство переросло в побачення і, можливо, в якісь довгострокові відносини, що дуже важливо під час першого дзвінка справити гарне враження на дівчину. Тому кожному хлопцеві необхідно знати певні правила, яких слід дотримуватися під час телефонної розмови з дівчиною.

1. Правильний настрій


Перед тим, як набрати номер телефону дівчини, яка вам подобається, потрібно заспокоїтися і розслабитися, так як ваша скутість може проявитися у вигляді тремтіння голосу, і ваша співрозмовниця це відразу ж відчує.
Представницям прекрасної підлоги більше подобаються рішучі і впевнені в собі хлопці, для яких скутість в голосі не характерна. Тому потрібно розслабитися і налаштуватися на отримання задоволення від спілкування. Все одно відступати вже нікуди, адже ви вже подзвонили.
Про що можна говорити з дівчиною по телефону?

Незаперечною перевагою телефонної розмови є те, що ваша співрозмовниця вас не бачить, і ваш зовнішній вигляд в даний момент не має ніякого значення, що може додати вам впевненості у собі. До того ж можна заздалегідь накидати на листочку теми для розмови, якими можна скористатися, якщо у вас раптом із-за хвилювання всі думки кудись зникли.
Але у такої форми спілкування є і свої мінуси. Ви не зможете побачити реакцію дівчини на ваші слова, та й при розмові віч-на-віч завжди простіше встановити довірчі відносини.

2. Правильна інтонація і голос


Велику роль у формуванні першого враження про вас грає не тільки те, що ви говорите, але і як ви це говорите. Насамперед, потрібно запам'ятати, що при розмові з дівчиною не можна використовувати матюки. Голос має звучати м'яко і неголосно, але й не занадто тихо, щоб дівчині не довелося прислухатися до кожного слова і перепитувати.
Кричати в трубку теж не варто, інакше розмова буде короткою. Якщо ви тараторите або мямлите, то потрібно попрацювати над тим, щоб поліпшити свою дикцію. Також потрібно звернути увагу на інтонацію. Для того, щоб вона була більш приємною, уявіть, що дівчина, з якою ви розмовляєте по телефону, знаходиться поруч з вами, і у вашому голосі відразу ж з'являться нотки флірту.

3. Правила телефонного дзвінка


Багато хлопці задаються питанням – коли найкраще телефонувати дівчині в перший раз? Найкраще це робити через день після знайомства. Так, ваша нова знайома не встигне вас забути, і не подумає, що ви її переслідуєте. Для дзвінка краще всього вибрати час, коли вас протягом 10-15 хвилин ніхто не буде відволікати. Зателефонувавши дівчині, потрібно обов'язково представитися.
Якщо вона вас не впізнала, то можна в жартівливій манері запитати, чи багатьом хлопцям вона дає свій номер телефону? Швидше за все, вона відразу ж вас дізнається. Після цього поцікавтеся, чи може вона в даний момент говорити по телефону. Якщо ви чуєте сторонній шум, запитайте, коли вона буде вільна, і передзвоніть їй в зазначений час.
Про що можна говорити з дівчиною по телефону?

Для того, щоб якось почати розмову, можна спочатку поговорити про те, що вас із цією дівчиною об'єднує, наприклад, згадати, як ви з нею познайомилися. Можна також згадати про те, що саме вам сподобалося в дівчині при знайомстві, і чим вона привабила. При розмові слід дуже уважно слухати відповіді і виражати свої емоції з цього приводу. Дуже добре буде, якщо ви зможете вдало пожартувати. Адже гумор має у своєму розпорядженні людини до спілкування.
Потім можна поцікавитися, чи немає у дівчини планів на певний час. Якщо вона вільна, то запросіть її на побачення. Тільки час і місце обов'язково призначте сам. Можна продумати кілька варіантів, якщо з якоїсь причини дівчині не сподобався ваш початковий вибір.
Не поспішайте закінчувати розмову, якщо ваша нова знайома, дала свою згоду. Поговоріть з нею ще кілька хвилин про її уподобання. Наприклад, якщо ви йдете в кіно, дізнайтеся, які фільми вона любить, якщо ж ви збираєтеся зустрітися в кафе, то поцікавтеся, що вона любить – чай чи каву? У завершенні розмови обов'язково потрібно сказати дівчині який-небудь комплімент, наприклад, «з тобою приємно спілкуватися».
У разі якщо дівчина вам відмовила, пославшись на зайнятість, поцікавтеся, коли вона буде вільна, і призначте побачення на зручний для вас обох час. Якщо ж ви відчуваєте, що ваша знайома просто не хоче з вами зустрічатися, то не поспішайте кидати трубку. Опишіть їй те, що вона втратить, відмовившись від побачення з вами.

Варіанти тем


Після того як перше побачення з дівчиною пройшло успішно і намічається продовження відносин, важливим залишається питання – про що з нею можна говорити по телефону?
Теми для розмови можуть бути абсолютно різні, але важливо, щоб вони були цікаві вам обом. При цьому обов'язково потрібно уважно слухати, про що говорить ваша співрозмовниця.
Отже, ось кілька варіантів тем для телефонних розмов:

 • Дозвілля. Можна поцікавитися, як дівчина любить проводити свій вільний час? Чи Часто вона буває в кіно або театрі, і що вона воліє дивитися? Відвідує вона модні виставки, музеї? Є у неї хобі? Ходить вона в клуби і ресторани, і які їй найбільше подобаються? Можна дізнатися, любить вона пікніки та походи? Який вид відпочинку вона віддає перевагу, і в яких країнах хотіла б побувати? При цьому потрібно не тільки слухати, а й розповідати про свої захоплення та вподобання.

 • Мистецтво. Якщо вашої знайомої цікава ця тема, і ви є знавцем живопису, театру або музики, то можна поговорити з нею про останніх роботах відомих майстрів або про якісь музичні новинки. До речі про музику можна розмовляти, навіть якщо ви в ній не особливо розбираєтеся. Просто поцікавтеся, що дівчина воліє слухати, і які виконавці і групи їй найбільше подобаються?

 • Випадки з життя. У вас напевно знайдеться пару-трійку цікавих і кумедних випадків, які сталися з вами чи з вашими знайомими або друзями. Так чому б не розповісти про них вашої нової знайомої? У неї, напевно, теж є кілька цікавих історій з життя.

 • Мрії. Поцікавтеся, про що мріє ваша дівчина? Але не забудьте поділитися і своїми мріями.

 • Переваги. Дізнайтеся, що найбільше їй подобається і що її просто дратує і дратує? Це вам знадобиться.

 • Дитинство і перша любов. Якщо дівчина вам досить довіряє, то можна поцікавитися, як пройшло її дитинство, і коли вона зустріла свою першу любов.


 • Також є кілька тем, яких слід уникати при розмові з дівчиною. До них відносяться:

 • Політика, релігія і націоналізм. Ці теми можуть викликати жаркий спір, який може перерости у сварку.

 • Спорт. Мало якій дівчині сподобається слухати про перемоги якийсь там команди, нехай і вашої коханої.

 • Колишні дівчата.


 • Головне при розмові з дівчиною говорити про щось цікаве для вас обох. Якщо всі теми вичерпані, подзвони їй просто для того, щоб дізнатися, як у неї справи? Дівчині буде приємно таке увагу.