Корисні поради
на всі випадки життя
» » Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

Додано: 13.01.16
Рубрика: Дім і затишок
Багато людей роблять татуювання для того, щоб підкреслити свою індивідуальність, або просто дотримуючись віянню моди. Але є серед них і ті, для кого малюнок на тілі — це спосіб самовираження. Саме у таких людей найчастіше можна побачити оригінальні татуювання-рукави, які є справжньою окрасою їхнього власника. У чому ж особливість цього виду тату?
Татуювання-рукав є однією з найбільших по площі татуювань. Вона дуже складна у виконанні, так як займається всю поверхню руки. Якщо ви вирішите зробити таке тату, то поставтеся до процесу вибору майстра дуже серйозно, так як невдале зображення можна буде приховати тільки з допомогою одягу з довгим рукавом. Уважно вивчіть фото його попередніх робіт, а також дізнайтеся відгуки колишніх клієнтів.
Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

При створенні рукави можуть використовуватися чорнила різних кольорів в залежності від обраного стилю і уподобань людини. Головною особливістю цього виду тату є центральне зображення, навколо якого і будується інша частина малюнка. В якості фону зазвичай використовуються полум'я, вода і завихрення. Майстер перед початком роботи повинен ретельно продумати ескіз майбутньої татуювання.
Приготуйтеся до того, що для досягнення кінцевого результату вам доведеться не один раз відвідати тату-салон, так як за один візит таке зображення складно нанести, та й не кожен витерпить хворобливу багатогодинну процедуру без перерв.

Існує кілька розмірів татуювань-рукавів: • чверть рукава – малюнок займає половину плеча або передпліччя;

 • половина рукава – татуювання наколюється від ліктя до зап'ястя або від ліктя до плеча;

 • довгий рукав – малюнок покриває всю руку.


 • Якихось певних правил розміщення тату рукава просто не існує. Кожна людина самостійно вирішує, де саме буде наколотий малюнок і якого розміру він буде. Для чоловіків більше характерні татуювання-рукава, що займають 3/4 або всю поверхню руки, а от дівчата найчастіше воліють тату, займають половину руки. Але все залежить від смаку майбутнього володаря рукава.
  Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

  Звичайно, дуже ефектно виглядають ретельно продумані зображення, кожна деталь яких чітко вписується в обраний сюжет. Але досить часто зустрічаються рукава, що складаються з двох абсолютно непов'язаних між собою зображень. Таке відбувається, коли майстрові доводиться об'єднувати в загальний сюжет два татуювання, які були зроблені в різний час і розташовані на різних ділянках руки.
  Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

  Також великою популярністю користуються наколки в стилі блекворк, для яких характерна наявність ділянки шкіри, повністю зафарбованого в чорний колір. Найчастіше зображення такого роду віддають перевагу люди, які хочуть приховати невдале тату, зроблене раніше.

  Чоловічі варіанти


  Зараз не існує якогось поділу татуювань на чоловічі і жіночі. Все залежить від уподобань майбутнього володаря наколки. Але є певні тенденції, яким найчастіше йдуть представники обох статей.
  Чоловіки найчастіше віддають перевагу агресивні зображення, які підкреслюють їх силу і мужність. Особливою популярністю у них користуються племінні мотиви, так як вони дозволяють підкреслити чоловічу природу. Більшість воїнів з різних племен в стародавні часи прикрашали свої тіла татуюваннями.
  Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

  Сучасні чоловіки, вибираючи тату, теж хочуть виглядати більш мужніми в очах жінок. Тому вони часто схиляють свій вибір на користь кельтських і скандинавських візерунків, а також різних тварин, таких як вовки, леви, орли і ведмеді.
  Також велику популярність серед чоловіків отримали татуювання в стилі біомеханіки, для яких характерне поєднання людської та механічної природи.
  Ще однією улюбленою темою для рукавів у представників сильної статі є японські мотиви. Досить часто чоловіки набивають собі зображення карпа коі і драконів, що символізують хоробрість.

  Жіночі татуювання-рукави


  Характерною особливістю жіночих тату є різноманіття фарб. Для жінок велике значення має візуальна краса зображення, а не його прихований зміст та символізм. Тому досить часто у дівчат можна побачити яскраві різнокольорові татуювання.
  Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

  Великою популярністю серед представниць прекрасної статі користуються рослинні і квіткові мотиви. Особливо їм подобаються троянди. Їх можна зустріти в дуже великій кількості татуювань-рукавів. Також для дівчат характерні полінезійські мотиви в зображеннях полум'я і метеликів. Любительки агресивних тату віддають перевагу зміям і драконам.

  Кому підійде?


  Найбільш органічно рукав виглядає на музикантів, особливо на реп і рок виконавців. Також такі тату підійдуть творчим та неординарним обличчястостям. Головне, щоб наколка була доповненням вибраного стилю одягу. Погодьтеся, що класичне плаття і татуювання на всю руку виглядають дуже дивно.
  Приклади тату-рукави для чоловіків і жінок

  Перед тим як зважитися на татуювання-рукав, слід ретельно обміркувати, який малюнок вам найбільше підходить, так як шляху назад вже не буде. Таку велику наколку не можна вивести або зафарбувати. Тому до вибору майбутньої татуювання потрібно поставитися дуже серйозно, так як з її допомогою ви зможете показати ваш неповторний стиль і індивідуальність.