Корисні поради
на всі випадки життя
» » Який парогенератор з праскою краще всього вибрати?

Який парогенератор з праскою краще всього вибрати?

Додано: 08.02.16
Рубрика: Дім і затишок
Я – фанатка усіляких прибамбасів для домашнього господарства. Практично всі прилади, які покликані стати помічниками в побуті, у мене є. А не так давно я витратила багато часу на вибір парогенератора з праскою, тому тепер можу з повним правом вважатися самопроголошеним експертом у цій області.

Як вибрати праска з парогенератором для будинку


Який парогенератор з праскою краще всього вибрати?
Парогенератор Tefal
Почавши пошуки приладу для дому, полізла, як водиться, в Інтернет. І ось тут мій запал згас: виявилося, що безліч моделей, фірм-виробників – теж. Вирішила читати відгуки на форумах — думки ледве не діаметрально розділилися: одні в захваті від парогенов, інші пишуть, що це абсолютно не корисна в господарстві річ. Довелося ретельно вивчити питання. Ділюся своїми знаннями, сподіваюся, стануть в нагоді тому, хто опинився у схожому становищі.
Відразу скажу: те, що стане кращим для вас, не факт, що підійде комусь іншому. Тобто правило перше: треба вибирати не певну модель або торговельну марку, а той парогенератор, функції якої відповідають потребам вашої родини.
Наприклад, якщо ви живете втрьох і обсяг прасування у вас невеликий, вам цілком підійде побутова модель з баком для води і невеликим бойлером. Навіщо переплачувати, якщо ви гладите по трохи два рази в тиждень? Ваша задача – просто заощадити час і сили, тому розхожі моделі Philips, Tefal, Domena або Termozeta – для вас.
Моя подруга, яка гладить нечасто і небагато, підрахувала, що якщо при звичайній прасування праскою у неї йшло на стандартний обсяг білизни години два-три тижні, то за допомогою побутового парогенератора з праскою Tefal цей час скоротилося вдвічі.
У мене – інша ситуація. Нас в сім'ї семеро, троє маленьких дітей, дві собаки, живемо ми в заміському будинку – словом, є кому бруднитися, гардероб у кожного чималенький, так що прання практично цілодобова. Тому обличчясто я, вивчивши масу рекомендацій, вирішила, що буду вибирати з напівпрофесійних моделей.

Напівпрофесійний парогенератор – це профі для будинку


Який парогенератор з праскою краще всього вибрати?
Парогенератор MIE Stiro 1100 RED
Отже, чому мені потрібен саме такий парогенератор? Напівпрофесійна модель, на мій погляд, поєднала в собі кращі якості побутових і професійних парогенераторів. Від побутових тут – компактність, невелика вага і простота використання. Від профі – потужність, великий об'єм бойлера, підтримання постійного тиску і натуральні матеріали, з яких виготовлений прилад.
Після того, як я вирішила питання з вибором глобально, справа пішла швидше – треба було визначитися з маркою приладу. І тут на допомогу прийшов перевірений порадник – YouTube. Переглянула я кілька роликів, щоб розібратися, як в принципі працюють парогенератори з праскою.
І душа моя запала на модель MIE Stiro 1100 . Сподобався невеликий розмір, простота в експлуатації, потужність і легкість, з якою господиня прямо в кадрі справлялася з прасуванням білизни. Та й дизайн припав мені до смаку:

Обов'язок стала задоволенням


Який парогенератор з праскою краще всього вибрати?
Парогенератор MIE Stiro 1100 INOX
Словом, ось уже майже місяць я – щаслива володарка нового домашнього «гаджета». Перші враження – найпозитивніші. Користується новим парогеном вся сім'я – настільки легким заняттям стала ненависна перш прасування.

Перерахую плюси:


1. Істотно скоротився час, потрібний на те, щоб випрасувати колишній обсяг білизни. Якщо раніше на 7 комплектів постільної білизни у мене йшло години чотири як мінімум, то тепер я справляюся за півтора і при цьому практично не втомлююся.
2. Підвищилася якість. Спробуйте звичайною праскою довести до ідеального стану волани, рюші, виточки Пара під тиском справляється з цим бездоганно і миттєво.
3. Можна з легкістю гладити трудомісткі речі – штори, верхній одяг. А крім того – обробляти речі у вертикальному положенні.
4. Як відомо, пар має потужний знезаражувальним ефектом. Так що речі при обробці парогенератором ще і дезінфікуються, що дуже важливо для мене, як для мами трьох маленьких діточок і при цьому – господині двох собак.
5. І корпус, і інші елементи мого парогенератора виконані з натуральних, екологічно безпечних матеріалів – для мене це принципово.
Власне, всього перерахованого цілком достатньо, щоб придбати парогенератор з праскою. Зазначу ще невелика вага агрегату – легко переносити з приміщення в приміщення; компактність – без зусиль поміщається в коморі або навіть в шафі; вода заливається прямо в бойлер, бак в цій моделі не передбачено, що полегшує її; дуже зручний безпосередньо праска – маневрений, з якісною підошвою.
Загалом, тепер вже дві мої подруги, побачивши у мене парогенератор з праскою і спробувавши його у використанні, тут же придбали собі таку ж модель, як у мене. Раджу всім: це дійсно хороший домашній помічник!