Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати електричну сушарку для взуття?

Як вибрати електричну сушарку для взуття?

Додано: 09.02.16
Рубрика: Дім і затишок
Осінньо-зимовий період завжди супроводжується підвищеною кількістю опадів, сльоти та постійної води під ногами, яка так і норовить промочити наші ніжки. Зовсім не дивно, що в такий період виникає гостра необхідність у такому приладі, як електрична сушарка для взуття – досить недороге і зручне пристрій.
Промокле взуття, якщо ви, звичайно, дбаєте про її збереження, краще сушити, як можна швидше, що не так-то просто, якщо це, наприклад, зимові черевики або чоботи. Біля батареї або обігрівача – не самий кращий варіант, так як можна легко зіпсувати зовнішній вигляд взуття.
Як вибрати електричну сушарку для взуття?

В такому випадку, як вибрати хорошу електричну сушарку для взуття? Зрозуміло, перед покупкою потрібно розібратися з тим, що нам пропонують магазини, і вже тільки після цього робити висновок, який варіант підійде для вас найкращим чином. Для початку розберемося, чим же так корисні ці невеликі пристрої?

 • По-перше, вони досить швидко і якісно справляються з сушінням взуття.

 • По-друге, це незамінний пристрій у великих сім'ях, які піклуються про своє здоров'я.

 • По-третє, електричні сушарки жодним чином не псують взуття, оскільки впливають на неї тільки зсередини.


 • Плюс до всього, є такі види, які, крім того, що сушать взуття, ще й знищують бактерії і грибок, який може утворюватися всередині в сиру погоду.

  Які бувають?


  Якщо звернутися до асортименту в магазинах, то можна виділити декілька основних видів, кожен зі своїми перевагами і недоліками.

 • Електрична рамка. Мабуть, найпоширеніший і примітивний варіант, який, тим не менш, користується великою популярністю у споживача. Являє собою два нагрівальних елемента, які з'єднані між собою шнуром. Пристрій працює від електричної мережі, для чого обладнано вилкою для розетки. Сама рамка може бути виготовлена як з звичайних металевих трубок, так і виконана у вигляді фігурок у вогнестійкому пластмасовому корпусі. Кожен нагрівальний елемент вставляється в черевик, а потім включається в розетку. Плюс такого різновиду – їх відносно невисока вартість, економічне поглинання енергії і зручність використання. Мабуть, єдиний мінус – це досить тривалий період сушіння – близько 10 годин.

 • Ультрафіолетові. Зовні вони можуть бути схожі з звичайними електричними рамками, з тією різницею, що тут сушка здійснюється за рахунок роботи ультрафіолетових ламп. Якщо така сушарка пропрацює у вашій взуття всю ніч, то її ще і можна назвати протигрибковою, адже ультрафіолет знищує грибок та інші бактерії. Є навіть спеціальні бактерицидні різновиди, які здатні максимально продезінфікувати взуття. Зазвичай вони продаються в аптеках та їх призначає лікар.

 • Аэросушилки. Ще один досить популярний і зручний вид, який навіть зручніше у використанні, ніж ті ж електричні рамки. Зазвичай вони мають досить просту конструкцію: дві трубки, з яких виділяється гаряче повітря, температура якого коливається в районі 60°-70°. Трубки розташовуються на вертикальному стенді, який може встановлюватися на підлогу або кріпити до стіни. Взуття розвішується на гарячих трубках, де вона постійно обдувається теплим повітрям, завдяки чому весь процес відбувається досить швидко. Що зручно – на таких сушарках, плюс до усьому, можна сушити шапки, рукавички і шарфи, крім того, трубок може бути більше ніж два або навіть чотири, що припускає одночасну сушку відразу декількох комплектів взуття.


 • На що потрібно звернути увагу?


  Що ще потрібно врахувати, вибираючи такі пристрої? Які нюанси можуть зробити вашу покупку ще приємніше і довговічніше? По-перше, огляньте зовнішній вигляд пристрою – всі його елементи повинні бути без вм'ятин, подряпин або якихось інших дефектів.
  Зверніть увагу на кабель – зручніше, коли він довгий і не дуже тонкий, інакше ризикує постійно заплутуватися і ламатися. Важливо також враховувати матеріал серцевини сушарки – в ідеалі, це має бути кераміка, так як вона швидше нагрівається, не плавиться і не приносить ніякої шкоди взуття.
  Якщо ви вирішили придбати аэросушилку, то обов'язково перевірте потужність охолодження, а також огляньте поверхню на наявність отворів – чим їх більше, тим сам пристрій буде менше перегріватися і швидше впоратися зі своїм основним завданням. Ще одна важлива характеристика – це температура нагріву, зазвичай вона прямо вказується на упаковці.
  Як вибрати електричну сушарку для взуття?

  Так от, максимальна температура не повинна перевищувати 70°, якщо вона буде вище, то взуття ризикує бути зіпсованою. Мінімальний поріг — 60°, якщо він буде нижче, то сушарка буде занадто довго справлятися з мокрою взуттям. Час нагріву – близько 10-20 хвилин. І ще один момент – якщо ви знаєте, що вам часто доводиться сушити взуття поза домом, наприклад, у поході або десь на природі, то краще придбати таку, яка може працювати на батарейках.
  Ось, в принципі, і всі премудрості вибору! З цими знаннями, ви цілком зможете вибрати пристрій, повністю задовольняє вашим потребам. Крім того, є навіть такі умільці, які майструють сушарки для взуття своїми руками! Хто знає, може і ви зумієте впоратися з такою цікавою справою, з цього приводу можна знайти спеціальні майстер-класи в інтернеті.