Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення поцілунків

Значення поцілунків

Додано: 26.08.14
Значення поцілунків

Для того, щоб проявити свої почуття, людина може використовувати не лише слова, міміку, жести і дотику, але і поцілунки. У всі часи поцілунків надавалося особливе значення. Хочеться відзначити, що з моменту появи першого поцілунку пройшли століття, і за цей період утворилося своєрідне значення поцілунків . Крім полум'яної і пристрасної любові вони можуть означати й інші, не менш благородні почуття. Приміром, руки дамам цілували в знак поваги і навіть дружби. Молоді люди, бажаючи пококетувати з дамами і продемонструвати свою прихильність до її персони, обов'язково, цілуючи руку, заглядали в очі. Це був досить інтимний крок, оскільки суспільство ще не знало про вільні звичаї.
Близькі люди часто цілують один одного в ніс, значення поцілунків у ніс говорить про прихильність і захопленості.


Поцілунки в щоки - не просто символ вітання, як багато хто вважає. Насправді вони означають бажання бути з людиною завжди, назавжди залишатися разом.
Не варто упереджено ставитися до поцілунків в лоб, нічого спільного з небіжчиками вони не мають. Навпаки, значення поцілунків у лоб перекладається, як прагнення піклуватися і захищати.
За допомогою аналізу значення поцілунків можна зрозуміти справжні наміри людини.

Поцілунок у вухо демонструє бажання партнера просто пограти з вами. А якщо цілують в губи, то це визнання в самих світлих почуттях. Поцілунок по-французьки говорить про пристрасті, вирі почуттів. Легкі поцілунки в область шиї свідчать про бажання близькості.
Значення поцілунків не можна переоцінити в створенні позитивних емоцій, підвищення настрою і згуртування люблячих сердець. Однак, кожна людина унікальна й по-своєму може вкладати інші почуття, які намагається передати через поцілунок. Тому не обов'язково трактувати кожен поцілунок за визначенням. Крім того, кожен народ має свої особливості та традиції в прояві почуттів і поцілунків.