Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для грудних м'язів для жінок в домашніх умовах

Вправи для грудних м'язів для жінок в домашніх умовах

Додано: 28.08.14
Рубрика: Спорт і їжа
Вправи для грудних м'язів для жінок в домашніх умовах

Груди жінки - це те, на що з самого початку звертають увагу представники сильної статі. Тому кожна жінка хоче, щоб груди у неї була гарна, пружна і пристойних розмірів. Крім того, така груди може розповісти про відмінній фізичній формі і готовності жінки стати матір'ю. Багато жінок приводять свою груди в задовільний стан з допомогою операцій, різних мазей і коригуючого білизни. Однак, щоб досягнути цього, достатньо буде кожен день виконувати комплекс вправ, призначений для збільшення грудей.

Вправи для грудних м'язів для жінок


Розглянемо докладніше вправи для грудних м'язів. Перша вправа: встати прямо, щоб шкарпетки смилися трохи назовні. Покласти на голову важку книгу і рухатися вперед, ставлячи при цьому ногу спочатку на п'яту, потім на зовнішню сторону стопи на носок. Таку вправу потрібно виконувати близько 2-х хвилин. Наступна вправа - ноги поставити на ширині плечей, руки розвести в сторони, пальці з'єднані разом. Робити 15 кіл руками спочатку в одну сторону, а потім в іншу. При цьому потрібно з'єднати лопатки і триматися прямо. Тулубом не розгойдувати. Ще одна вправа: ноги поставити на ширині плечей, тулуб нахилити вперед до прямого кута, спину потрібно тримати рівно. Правою рукою, не присідаючи, потрібно торкнутися носка лівої ноги, і навпаки. Виконувати 15 разів.


Наступна вправа для грудних м'язів для жінок в домашніх умовах:
Ноги треба поставити на ширині плечей, а руки скласти на поясі. Присідати 10 разів, зігнувши ноги в колінах і не відриваючи від підлоги п'яте. Спину потрібно тримати прямо.
Далі треба встати і витягнути вперед руки. Круговим рухом потрібно доторкнутися лівою ногою до кінчиків пальців правої руки, і навпаки. При цьому не можна згинати ноги в колінах. Виконувати 10 разів. Потім потрібно лягти на спину і простягнути руки вздовж тулуба. Ноги потрібно тримати прямо, відтягнувши шкарпетки від себе. Де-то по 8 разів по черзі потрібно підтягувати ноги до грудей. Лягти на спину і закріпити ноги, руки витягнути над головою. Із такого становища потрібно витягнути вперед руки і сісти, потім нахилитися і торкнутися руками носків ніг. Таку вправу потрібно повторювати близько 10 разів. Також можна лягти обличчям вниз і покласти руки за голову. Далі потрібно повільно піднімати голову і груди, відводячи при цьому назад лікті. Таку вправу потрібно виконувати близько 6 разів.
Ще одна ефективна вправа для грудних м'язів для жінок в домашніх умовах: встати, випрямити спину, ноги поставити на ширині плечей, далі потрібно зробити 3 нахилу вперед, не згинаючи в колінах ноги, торкнутися руками підлоги, після чого випрямитися і прогнутися назад. Повторювати 8 разів.

Далі встати і з'єднати над головою руки. Потім близько 12 разів потрібно покрутити тулубом навколо осі. Можна скористатися і такою вправою: встати прямо і поставити ноги на ширині плечей. Зігнути ноги в колінах і повільно прогнутися назад так, щоб можна було пальцями дістати до п'ят. Так повторювати близько 10 разів.
Це були вправи для грудних м'язів для жінок і дівчат в домашніх умовах.

Відео вправи для грудних м'язів