Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найцікавіші скульптури і графіті Пітера

Найцікавіші скульптури і графіті Пітера

Додано: 28.08.14
Найцікавіші скульптури і графіті Пітера

Північна столиця Росії - один з найбільш монументальних міст, який вражає і підкорює своєю розкішшю і величчю. Парадокс полягає в тому, що все життя, живучи у своєму місті, можна його не впізнати до кінця. Цьому є кілька пояснень. По-перше, постійний поспіх на роботу, навчання, у своїх справах збавляє запал йти і гуляти вулицями просто так. По-друге, перебуваючи в одному і тому ж місці, хочеться нових вражень, тому з'являється велике бажання виїхати за його межі, і побачити щось нове. Поїхати завжди можна, а от походити погуляти по незнайомих вулицях свого міста набагато цікавіше.
Якщо було кілька вільних днів, влаштуйте собі вояж по місту і його передмістя, поміняйте звичну обстановку, наприклад, на готель старий петербург санкт петербург після цього відкриється з нової сторони. Цікаво можна провести час, поповнюючи фотоальбом неординарними фотографіями.


Цікаві скульптури


У цьому допоможуть забавні скульптури, які можна бачити у багатьох куточках Пітера. Скульптура у вигляді великої червоної гудзики знаходиться на пр. Левашовский, 13а. Рідко де можна зустріти такий звичайний предмет побуту в такому незвичайному амплуа. До речі, вона заманює до себе небайдужих в ресторан, який явно знає, як залучати клієнтів. Хоча, це хороший привід посидіти в затишному місці, перекусити і вирушити далі.

Цікаві графіті


Графіті давно стали частиною вуличної культури багатьох міст. Пітер в цьому плані не виняток. Приємно милуватися, коли це зроблено красиво і зі смаком. Помилуватися таким образотворчим мистецтвом можна, пройшовши до Дитячої бібліотеки на Московському шосе, буд.2. Стіни будівлі розмальовані на тему історій популярної книги «Чарівник Смарагдового міста». Крім того, зображені книжкові шафи, читачі. Таким чином просувається ідея в народні маси, що читати цікаво і захоплююче.
Відпочити після прогулянок завжди хочеться з комфортом. Затишний готель шелфорт санкт петербург запрошує відвідати всім гостям та жителям міста.

Скульптура з кіньми


А після відпочинку вирушаємо далі шукати цікаві скульптури. На пр. Енгельса, д.154 знаходиться торговий центр, біля якого стоїть скульптура з двох великих коней: одна зелена, а друга золотиста з рожевою гривою. Це воістину гламурні конячки. Чому б не сфотографуватися біля них?
Після міський фотосесії буде новий запас фото для улюблених соцмереж. Повірте, багато будуть питати, де знаходяться такі скульптури і місця. Практикою доведено, що гірше за всіх своє місто знають місцеві жителі. Зсмуйте себе та інших таким оригінальним баченням нового образу великого Пітера.