Корисні поради
на всі випадки життя
» » Куди поїхати у весільну подорож в листопаді

Куди поїхати у весільну подорож в листопаді

Додано: 28.08.14
Куди поїхати у весільну подорож в листопаді

Яким би похмурим і сірим не була погода у нас, листопад - прекрасний місяць для весільної подорожі. У вас є великий вибір місць для подорожі. Залишилося тільки зробити цей вибір і вирішити, куди поїхати у весільну подорож в листопаді .

Південно-Східна Азія


У листопаді в країнах Південно-Східної Азії закінчується сезон дощів і Таїланд, Малайзія і Сінгапур готові вас прийняти.
У Таїланді ви зможете поєднати романтику з цікавими екскурсіями, пізнавальні екскурсії з екстремальним відпочинком.


Якщо ви не любите сидіти на одному місці, то потрібно продумати весільну подорож у комбінованому стилі. Тоді ви зможете насолодитися романтикою пустельних пляжів, а потім зануритися в історію країни, оглянувши пам'ятки.
Дуже цікавим весільну подорож може бути у В'єтнамі. У цій країні можна поєднати відпочинок на пляжі з відвідуванням храмових комплексів і національних парків. У В'єтнамі один з найдешевших дайвингов. Прекрасне поєднання пізнавальності, активного відпочинку і романтики піщаних пляжів.

Європа


Один з найбільших плюсів весільної подорожі по Європі в листопаді - це досить низькі ціни в порівнянні з літніми поїздками. До того ж осінь - це час барвистих фестивалів у Європі. У німеччині починається карнавальний сезон. Не варто забувати і таке свято, як Хеллоуїн. Є можливість провести ніч в компанії вампірів, зомбі, мумій.
У Франції в листопаді починається свято молодого вина «Божоле нуво».

Незважаючи на не завжди сприятливі погодні умови, весільну подорож в Європі залишить масу вражень.

Екзотичні місця


Чудові пляжі Тунісу і Марокко зустрінуть вас яскравим сонцем і спокійним морем. Додайте до цього і насичену екскурсійну програму.
Якщо ви хочете залишитися наодинці з природою, то вас чекає Африка.
Вибір, куди поїхати у весільну подорож в листопаді , великий. Може бути, саме в листопаді весільну подорож і запам'ятається вам на все життя.