Корисні поради
на всі випадки життя
» » Куди поїхати у весільну подорож в лютому

Куди поїхати у весільну подорож в лютому

Додано: 28.08.14
Куди поїхати у весільну подорож в лютому

Кінець зими може запропонувати непогані варіанти для весільної подорожі, варто лише вирішити, чого ви чекаєте від подорожі. Задумайтеся про це заздалегідь, так як в останній момент буде важче зробити вибір і можливі проблеми з придбанням квитків.


Домініканська республіка


Розмірковуючи, куди поїхати у весільну подорож в лютому, не скидайте з рахунків Домінікану. Екзотичні пейзажі, бунгало і привітний прийом жителів зможуть підкорити вас назавжди. Розваги, масажі, прогулянки, дайвінг тільки для вас двох. Домінікана - рай для закоханих. Тут ви зможете взяти участь в карнавалах, які не гірше тих, які проводяться в Ріо.

Куба


Вибираючи, куди поїхати у весільну подорож в лютому подумайте про переваги автомобільного подорожі. Куба з її екзотичною природою і незайманими пляжами сподобається вам з перших секунд. Так само у вас є можливість покататися на автомобілі по відомих містах. Складіть приблизний маршрут, наприклад такий: Гавана, Пінар-дель-Ріо, Віньялес, Варадеро, Эльгуэа, Санта Клара, Ремедіос, Морон, Кайо Коко, Камагуей, Лас Тунас, Байямо, Сантьяго де Куба, Ольгин, Сьєго-де-Авіла, Сантик-Спірітус, Тринідад, Сьєнфуегос. За час переїзду зможете відвідати Печеру Індіанців, Королівські Сади, заповідник Ла Карідад дель-Кобрі, Палац де Вале, також на Кубі безліч церков і храмів, які не залишать вас байдужими.

Це були найкращі варіанти, куди поїхати у весільну подорож в лютому.