Корисні поради
на всі випадки життя
» » Відпочинок на морі в ОАЕ

Відпочинок на морі в ОАЕ

Додано: 28.08.14
Відпочинок на морі в ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати розташувалися в південно-східній частині Аравійського півострова. Ця територія приваблює велику кількість туристів щороку. Пов'язано це з кліматичними умовами, які забезпечують температуру повітря від 25 градусів за Цельсієм круглий рік. А також близьке розташування транспортних шляхів і розвинена інфраструктура з мережею готелів високого сервісного обслуговування.
Відпочинок на морі в ОАЕ


Береги Еміратів водами обмиваються Омана і Перської затоки. Незабутній відпочинок на морі в ОАЕ забезпечать піщані пляжі і прогулянки по воді. Для любителів активного відпочинку тут є всі умови для занять плаванням, віндсерфінгом, дайвінгом і катанням на водних лижах.
Крім відпочинку на морі в Еміратах можна займатися верховою їздою, грати в гольф і теніс на кращих майданчиках, стріляти по мішенях з лука. Шопінг теж є свого роду видом спорту і розваги, а тут є всі умови для здійснення екзотичної покупки. Сувеніри можна знайти як у великих торгових центах, так і на східних базарах. Не забувайте торгуватися з продавцями, це стосується і купівлі ювелірних виробів.

Відпочинок на морі в ОАЕ


На завершення приємно проведеного дня можна насолодитися вишуканим вечерею в одному з ресторанів. Тут пропонують найширший вибір національної та європейської кухні.

Прийом їжі реально поєднати з прогулянкою по морю. Повечеряти можна на борту дерев'яного корабля під назвою «доу». Або ж оговтатися в сафарі в пустелю, де одним з пунктів розваги є барбекю в бедуїнському шатрі, а завершить композицію танець живота .
Відвідування ОАЕ вимагає дотримання деяких правил. Одяг туриста повинна бути скромною. Тут заборонені азартні ігри і вживання спиртного у громадських місцях. Не можна входити у чужий будинок у взутті, фотографувати дітей , прапори, установи уряду і військових, а також жінок. Лівою рукою брати або пропонувати їжу, також, як і проходити перед тими, що моляться, не можна.