Корисні поради
на всі випадки життя
» » Де провести відпустку в Росії

Де провести відпустку в Росії

Додано: 28.08.14
Де провести відпустку в Росії
У тебе всього два тижні відпустки, і цим часом хочеться насолодитися сповна. Ти ніяк не можеш вирішити: вирушати на відпочинок зі своїм хлопцем чи з друзями? Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси. Вибирай!

Де провести відпустку в Росії


Перед відпусткою варто задати собі кілька питань. Чого ти чекаєш від цієї поїздки? Не навязиваетесь ви один одному? А може, тобі хочеться провести відпустку в компанії друзів тільки тому, що це зараз модно? Відповідай щиро!
Де провести відпустку в Росії
Тоді шанси на вдалу поїздку значно збільшаться. Екстраверти краще відчувають себе в групі. Інтроверти ж воліють відпустку в компанії тільки коханої людини. Але це ще не все. Рішення, з ким провести відпустку, залежить також від того, на якому етапі знаходяться твої стосунки з коханим ( як організувати відпустку, подорож, подорож ). В юному віці ми прагнемо любові. Коли кохана людина з'являється, ми їдемо з ним на відпочинок в компанії друзів. І веселимося разом у товаристві інших пар. У цьому віці для нас більш важлива група, підтвердження знайомими того, що обраний партнер привабливий. Іноді ми міняємо його на іншого. Але потім знаходимо когось дійсно особливого, і відпустку хочеться провести тільки з ним. Коли ж ми «натешимся» коханим, створимо сім'ю, зробимо кар'єру, ми зазвичай згадуємо про старих друзів або ж шукаємо нових знайомих. Це не значить, що твій партнер тобі набрид. Просто у ваших відносинах починається новий етап, на якому вам знову потрібна енергія групи.

Галасливим натовпом


Одного разу ми з чоловіком, дуже втомлені, та ще й з двома маленькими дітьми, поїхали на відпочинок у великій компанії. Але цей відпустку виявився пострілом у десятку! Нам обом вдалося побути з друзями, для яких не вистачало часу в будні. За дітьми все доглядали по черзі. Якщо вдень якійсь парі хотілося усамітнитися, турботу про малечі брали на себе ті, хто збирався йти на пляж або їхати на екскурсію. Іноді я дозволяла чоловікові посидіти ввечері з газетою, а сама йшла з дітьми в кіно, зате на наступний день я відправлялася з подругами в ресторан, а він укладав наших нащадків спати. Загалом, все було супер! Деяким відпочинок у групі, особливо якщо партнерам за тридцять, здається підозрілим, тому що нібито свідчить про віддалення одне від одного. Але це неправда! Адже ми стадні тварини. І близька людина не обов'язково повинен бути всім твоїм світом. Природно, що після багатьох років спільного життя у пари однаковий спосіб мислення, схожі погляди на багато речей. А коли вони знаходяться в товаристві знайомих, ситуація змінюється. Це як свіжий вітер: нові теми для дискусій, спостереження за тим, як вирішують конфлікти інші, як вони радіють і т. д. Буває і так, що люди біжать від близьких стосунків у парі до відносин з іншими людьми. Між ними стільки нез'ясованих питань, що перебування разом тільки посилює проблеми. Така пара теж може віддати перевагу відпочинок в групі знайомих. Адже друзі здатні розрядити напругу в конфліктуючої родині!


Де провести відпустку в Росії


Ми багато разів намагалися проводити відпустку в компанії друзів, але ніяк не виходило. Ми постійно сварилися. Тому тепер воліємо бути тільки вдвох, щоб уникнути суперечок і взаємних претензій.
Іноді в таких тісних відносинах люди тікають від інших до себе. Вони приймають спільне рішення: для нас важливо триматися разом, адже ми одне ціле. Насправді люди просто бояться, що, перебуваючи в групі, вони перестануть бути важливими один для одного. Крім того, існують такі відносини, в яких людям легко домовитися один з одним; коли ж вони опиняються удвох у великій групі, відразу ж починається конфлікт. Уявіть собі владного чоловіка, який хоче спілкуватися тільки зі своєю жінкою, психологічно йому підлеглою. Коли вони намагаються поїхати на відпочинок зі знайомими, ця людина відразу ж починає провокувати конфлікти. Тому така пара вважає за краще проводити відпустку тільки вдвох. Якщо вони не подолають своїх обмежень, будуть відчувати себе як у клітці.

В знак вдячності


Ми і ще кілька пар вирушили до Франції ( Лазурний берег і Прованс: відпочинок ). Нас запросила сестра мого хлопця. Ми думали, кожен зможе займатися, чим захоче. Тому, прокинувшись вранці, зібрали рюкзак і вирушили на прогулянку. Так само вчинили на другий і третій день Коли ми, нарешті, перетнулися з господинею, вона, ображена, заявила, що це невдячно з нашого боку - не приймати участі у загальних сніданках. На її думку, це зближує компанію. А ми повели себе дуже невиховано. Мій хлопець спробував заспокоїти сестру. Але я відчувала себе так, ніби мене шпетить моя літня тітонька.
Коли хтось кудись нас запрошує, він завжди переслідує свій інтерес. І це природно! У цьому випадку за запрошенням стояло ідеальне уявлення господині про прекрасне проведення часу.
Де провести відпустку в Росії

Потрібно пам'ятати: те, що тобі здається ідеальним проведенням часу, не обов'язково буде таким і для твого партнера. Тому рішення обов'язково приймайте разом з друзями. Тому такі пропозиції треба ретельно обдумувати. Так, може, так вдасться заощадити трохи грошей, але при цьому доведеться пожертвувати якимись своїми інтересами, ви з партнером можете навіть посваритися з-за цього. В результаті повернетеся з відпустки втомленими і сумними. А це, мабуть, занадто висока ціна.
Наші переваги в плані проведення дозвілля з часом змінюються. Так що не думай, що завжди будеш повторювати одні й ті ж фрази: «Ми любимо подорожі в теплі краї» або «Я хочу відпочивати тільки з коханим, а він вічно тягне з собою всіх своїх друзів». Але запам'ятай: чим гнучкіше партнери в обговоренні питання спільного відпочинку, тим вище шанси на щасливий шлюб! Ви повинні проаналізувати свої поїздки і прийти до правильних висновків. І якщо щось не вийшло в минулому році, потрібно зробити все для того, щоб в цьому році відпочинок вдався на славу!

Тепер ви знаєте, де провести відпустку в Росії :)