Корисні поради
на всі випадки життя
» » Нотр Дам Де Парі: відпочинок, подорож - відгук туриста

Нотр Дам Де Парі: відпочинок, подорож - відгук туриста

Додано: 28.08.14
Нотр Дам Де Парі: відпочинок, подорож - відгук туриста
Їхати чи не їхати? Питання знімається. "Катя, це Нотр-Дам. Самий справжній. Ти ж так мріяла побачити його своїми очима! Ти думала, що це буде один з найщасливіших моментів твоєму житті". Таку смну бесіду я вела сама зі собою, стоячи перед собором Паризької Богоматері. Незважаючи на самоуговори, щастя я не відчувала. Ніби і Париж, і жаданий собор, і фігура симпатичного застиглого монстра на площі, "оживающего" за монетку, були окремо, а я - окремо.
Нотр Дам Де Парі: відпочинок, подорож - відгук туриста


Я ще тоді подумала, що вся ця ситуація схожа на першу любов сильно закоханих одне в одного людей: коли почуття б'ють через край, в ліжку зазвичай нічого путнього не відбувається. Ось коли я була щаслива, так це перед поїздкою. З яким азартом я скуповувала путівники, годинами зависала в Google-map, розсмляючись з космосу той самий Нотр-Дам, уявляла себе сидить у паризькому кафе чи поглинаючої смажені каштани (вони, до речі, мені зовсім не сподобалися).
Щастя заполонило мене, коли я, сидячи в майці I Love Paris, розгрібала фото. З них на мене звалилися всі запахи і звуки Парижа, які там, у Франції, були ніби у ватяному коконі. Що ж виходить? А виходить те, що щастя від подорожей завжди або в майбутньому ("Я знайшов дешеві квитки в Європу на червень!", "А давай махнем на Балі, межі ним, з цим Бердянському!", "Шість суконь на п'ять днів - це перебір?"), чи минулому ("У Греції полуниця - це щось!", "Пам'ятаєш свій перекид з банана? А весь пляж пам'ятає!"). Потім я зрозуміла, як можна втримати щастя в сьогоденні.

Нотр Дам Де Парі: відпочинок, подорож - відгук туриста
Це виходить, коли подорожуєш з коханим і смишся на нові місця його очима. Коли є кому сказати "Ух ти, який захід сонця", "Сфоткай мене ще ось з цим кактусом ( як правильно фотографувати дітей ). Ні, це інший кактус! Той був кругліший!" А ще я задумалася, чому шлях додому дається з таким трудом. Тому що будь-яка поїздка - це відхід в якийсь ідеальний світ, де всі тебе знають, де немає проблем, рахунків і пачок документів на робочому столі. У подорожі є тільки аромат вина і випічки, тиша і м'якість готельних коридорів, вітер, що приносить свіжість з гір, морське повітря, просочений йодом і смолою. І свобода! Хоча б на тиждень. Навіть це дорогого коштує. Ось мій відгук туриста про відпочинок і подорожі в Нотр Дам Де Парі.