Корисні поради
на всі випадки життя
» » Відпочинок в Тунісі: відгуки, поради, рекомендації

Відпочинок в Тунісі: відгуки, поради, рекомендації

Додано: 28.08.14
Відпочинок в Тунісі: відгуки, поради, рекомендації
Колись на території сучасного Тунісу розташовувався центр Карфагенської держави - найгрізнішого суперника Стародавнього Риму. У наші дні Середземноморське узбережжя Північної Африки це модні талассокурорти, самобутній колорит, змішання культур стародавнього Сходу і освіченої Франції ( Лазурний берег, Прованс: відпочинок ) .
Як знайти : 519' південної широти і 14136' східної довготи.
Відпочинок в Тунісі: відгуки, поради, рекомендації


Населення . Першими обжили ці місця племена берберів, що кочували з верблюжими караванами по всьому Середземноморському басейну. І до наших днів вирощування верблюдів особливої благородної масті основний рід занять корінного населення. Ще один талант тунісців вміння організовувати в пустелі, оазиси, де цвітуть і плодоносять найкращі гранатові дерева.
Рослина : гранат.
У Тунісі гранат символ щастя, родючості та багатства. Косметологи повністю згодні з давніми карфагенянами. У цьому унікальному дереві і квіти, і коріння, і самі плоди - джерело антиоксидантів.
400-700 зерняток містить кожен плід граната. для визрівання плодів потрібно довгий спекотне літо. але при цьому дерево добре переносить заморозки-йому не страшні холоди до -15 С.

Відпочинок в Тунісі: відгуки, поради, рекомендації
В косметичці : Властивості граната використані в новій антивіковий лінії для обличчя. Вона передбачає трехэтапную програму догляду. Увляжняющее і пом'якшувальний засіб для очищення має кремову основу і не вимагає використання води, що особливо важливо для чутливої і сухої шкіри. Інтенсивна сироватка підвищує еластичність шкіри і вирівнює її тон. Нічний крем розгладжує шкіру і розгладжує зморшки.
Ось такі рекомендації відгуки, поради туристів про відпочинок в Тунісі.