Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лазурний берег відпочинок. Прованс відпочинок

Лазурний берег відпочинок. Прованс відпочинок

Додано: 28.08.14
Лазурний берег відпочинок. Прованс відпочинок
Курорт Сен-Тропе на Лазурному Березі - синонім світського відпочинку. Бурхливі романи на тлі середземноморського узбережжя або ідилічне усамітнення в бутік-готелі з терасою з виглядом на альпійські схили Прованс - бездоганна декорація для будь-якого сюжету.
Лазурний берег і Прованс: відпочинок
Крім іншого, цей регіон Франції знаменитий спеціями. На мальовничих луках ростуть розмарин, фенхель, кмин, дикі трави і базилік. Без них не обійтися ні кулінарам, ні косметологам.


Як знайти : 44 північної широти і 6" східної довготи.
Населення . Жителі Провансу славляться у Франції гордецами і патріотами. Як ні в одній іншій провінції тут дбають за збереження національних костюмів і традицій, голосно протестують проти реактивних літаків, які распугивают птахів, і хімічних добрив, що отруюють ґрунт. Не смно, що землеробство в Провансі органічне у найповнішому значенні цього слова.
Лазурний берег і Прованс: відпочинок
Рослина : морський кріп.

Росте серед скель і на узбережжі Середземного моря ( Середземноморська дієта для схуднення ). Його вузькі темно-зелені листочки виділяють приємний кислуватий аромат. Масло морського кропу перешкоджає окислювальному стресу, зміцнює місцевий імунітет, заспокоює і відновлює шкіру.
120 год ттребуется для отримання чистого масла морського кропу з рослин, зібраних на органічних плантаціях.
В косметичці : Екстракт масла морського кропу один з численних провансальських» інгредієнтів. Він виконує роль антиоксиданту. Компанію цього маслу складають ваніль, солодкий мигдаль, лавандовий мед, білий персик, нектарин, квітка апельсинового дерева, мандарин і лайм. Всі вони корінні жителі Провансу.