Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мальдіви - відгук туриста

Мальдіви - відгук туриста

Додано: 28.08.14
Мальдіви - відгук туриста
Ви мрієте про романтику, а ваша друга половина - про пригоди? Компроміси - основа сімейного щастя! Вирушайте відпочивати на Мальдіви.
Мальдіви: відгуки туристів
Весільну подорож на мальдіви давно стало класикою жанру, але якщо ви вирішите провести свій медовий місяць на інформацією, котра з'явилась між ними розкішній яхті, цей райський куточок Індійського океану відкриється для вас з нової сторони.


Мальдіви - відгук туриста


Яхту можна зафрахтувати цілком (від $6300 на добу) або вибрати інсмідуальну оплату (від $450 в добу на людину). У вашому розпорядженні виявляться зал гідротерапії, фітнес-центр, караоке, два бари, а також безлюдний острів - відмінне місце для романтичного пікніка і ледачого валяння на сонечку ( красивий загар ).
Вдень на Мальдівах добре кататися на водних лижах (350$ за 45мінут), пірнати з маскою або просто дрейфувати між атолами, а ввечері можна відправитися на риболовлю ($250 в годину) або милуватися світлом зірок на верхній палубі в барі, де встановлений потужний телескоп.
Запрошені музиканти виконують для гостей яхти блюз і джаз.
У спа-центрі можна зробити розслабляючий масаж для двох.

Це треба знати


Прямий переліт Москва-Мальдіви здійснює авіакомпанія «Трансаеро» (від 30000 рублів). Для занурень з аквалангом необхідно надати сертифікат, що підтверджує вашу кваліфікацію. Вирушаючи в круїз, покладіть в аптечку ліки від морської хвороби (наприклад, «Драмину»). Програму подорожі на яхті, маршрут і меню можна скласти з урахуванням ваших побажань і переваг. Медовий місяць на яхті можна організувати через агентство. І захопіть з собою побільше грошей, ціни на Мальдівах кусаються. Ось такий відгук туриста, Мальдіви - це щось!
Приємного відпочинку на Мальдівах!
Це були відгуки туристів, Мальдіви .