Корисні поради
на всі випадки життя

Legoland в Данії

Додано: 28.08.14
Де: Данія
Що: Legoland
Legoland в Данії

Діти обожнюють конструктори, і одним із самих улюблених ними, безумовно, залишається LEGO. Для своїх крихітних героїв юні будівельники зводять цілі міста з хмарочосами, заводами, пароплавами І багато хто навіть і не підозрюють про існування світу, в якому все-все - все складено з цеглинок LEGO, тільки в натуральну величину! Це Legoland в Данії - унікальний парк розваг. Розташовується він на батьківщині конструктора LEGO, в Данії, у місті Біллунд на півострові Ютландія.


Legoland в Данії

Щоб кожному - від немовляти до підлітка - тут було цікаво, Legoland поділений на кілька тематичних зон. У самому серці парку знаходиться Miniland. Назва символічна, адже мова йде про своєрідні копіях пам'яток Данії, Німеччини, Японії і Америки. У дорослих це, мабуть, найулюбленіше місце.
А ось діти в Legoland обожнюють Світ Дупло (DUPLO Land). Самий популярний атракціон тут - автошкола. Після інструктажу маленьким водіям видають електромобілі, на яких вони їздять по вулицях зі світлофорами, дорожніми знаками та заправками.

Legoland в Данії
LEGO City - класичний промислове місто з пожежною станцією і вироб-вальних фабрикою. Тут працює величезна кількість атракціонів, більшість з яких можна програмувати під себе.
А ось юним винахідникам до душі доведеться LEGO MINDSTORMS Center. Пройшовши півторагодинне навчання, шибеники з задоволенням майструють власних роботів.


Legoland в Данії

LEGOREDO Town збудований для любителів гострих відчуттів. Прогулянка по просторах Дикого Заходу, спуск по річці на індіанському каное, зустріч з вождем червоношкірих - від одного перерахування дух захоплює! Перерахувати все, що знаходиться на території цього парку, неможливо.
Залишилося сказати головне: в цьому році Legoland святкує свій вже 43-й день народження! Приїжджайте - це прекрасне заняття для дітей влітку !