Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кроти на дачі - як позбавитися

Кроти на дачі - як позбавитися

Додано: 01.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Кроти на дачі - як позбавитися

Незважаючи на те, що присутність кротів на городі свідчить про достатню екологічності ділянки, рідкісного господаря обрадує те обставина, що сліди їх життєдіяльності здатні спотворити, а іноді і знищити кореневу систему багатьох рослин.
Досить поширена помилка стосується того, що кроти харчуються безпосередньо рослинами і плодами, насправді їхня улюблена їжа - комахи, ось тільки бідним рослинам від цього не легше.
І це не кажучи про те, що в нору крота з легкістю може провалитися і пошкодити зв'язки не тільки дитина, але і дорослий.
Тому кроти на дачі як позбавитися від яких можна буде дізнатися нижче, нікого не радують.

Кроти на дачі - як позбавитися


Як позбутися кротів на ділянці


Як би це не здавалося трудомістким, але якщо присутні кроти на дачі як позбутися яких є кілька шляхів, то краще всього блокада їх попадання на ділянку.
Ясна річ, що цей метод прийнятний в кращому випадку для ділянки в 6 соток і категорично не підійде для ділянки в кілька гектарів, зате метод реально працює.
Досить вкопати по периметру ділянки звичайну сітку або шифер на глибину не менше метра. Важко, клопітно, зате рятує не тільки від кротів, але й від насіння бур'янів, проникаючих від сусідів.
Ще один спосіб позбавлення від кротів - обзавестися спеціальними ультразвуковими пристроями, які впливають на психіку кротів і змушують їх покинути дільницю. Дані прилади не менш успішно борються і з мишами.
Кроти на дачі - як позбавитися

Народні спобличчя боротьби з кротами


Кажуть, що кроти та сліпаки негативно ставляться до певних рослин, тому тим, хто хоче від них позбутися, має сенс посадити на ділянці кілька коренів чорнокореня.
Не слід очікувати, що ефект настане вже в перший рік після посадки даного многолетника, зате коли він розростеться, то звірята тихо підуть і про проблему того, що присутні кроти на дачі, як позбавитися від яких знають не всі, можна буде забути.

Не дуже ефективні методи


Вони стосуються рекомендацій заливати окремі кротячі нори окропом або закладати в них хімічні речовини або продукти з різким запахом.
Скільки б не дуже свіжих оселедців не було покладено в нірку, це посприяє лише блокаді конкретної норки звірятком і створення нових ходів. Тому подібні заходи можна вважати лише тимчасовими, але не постійними.
У кращому випадку кроти на короткий проміжок часу перейдуть на іншу ділянку, а можливо, що вони залишаться і тут же, зробивши мережу своїх тунелів ще більш розгалуженою.