Корисні поради
на всі випадки життя
» » Домашні кали - догляд в домашніх умовах

Домашні кали - догляд в домашніх умовах

Додано: 01.09.14
Рубрика: Сад і город
Домашні кали - догляд в домашніх умовах

Складно знайти більш ефектні квіти, ніж кали, не даремно вони ідеально гарні як для букета нареченої, так і в якості подарунка за будь-якого іншого приводу.
Не всі знають про те, що це пишність можна знайти не тільки в квіткових магазинах, але і на власному підвіконні.
Домашні кали догляд в домашніх умовах за якими цілком можливий, виглядають не менш ефектно, тим більше що сучасний рівень розвитку селекції дозволяє насолоджуватися не тільки класичними білими бутонами у формі підлозі чаші, але і кольоровими. Останні можуть бути рожевими, жовтими і не тільки. І при уявній вишуканості кольорів вони не дуже вибагливі.

У що посадити кали


Пересаджувати квітка відразу після придбання не слід, так як йому необхідно дати час на акліматизацію. Через кілька тижнів слід змінити магазинний субстрат на новий. Можна взяти готовий грунт для спатифиллумов або ж змішати три частини землі, частина піску і торфу. Якісний дренаж на дно обов'язковий.
Пересаджувати рослину необхідно не рідше одного разу на рік, так як у міру розростання перестає вистачати поживних речовин у ґрунті навіть при регулярної підгодівлі.

Куди поставити домашні кали


Домашні кали догляд в домашніх умовах за якими не складний, не люблять прямого сонця, тому для них ідеальні вікна, що виходять на південний схід або південний захід. Повного затемнення вони також не переносять і перестають цвісти, тому так важливо вибрати правильне місце розташування горщика. Стосується воно періодів росту і цвітіння рослини, так і спокою.
Цвісти домашні кали будуть лише в тому разі, якщо в цей період світловий день буде не більше 10 годин при температурах оточення не менше 15 градусів тепла. У період вегетації і накопичення сил температура повинна бути нижче. Бажано витримати в цей час рослина при 10-13 градусів не менше місяця.

Полив


Він повинен бути помірним, так як домашні кали не зазнають надмірної вологості грунту. Заливаючи їх, великий ризик отримати загнивающее рослина, яке незабаром загине. При цьому гнити можуть як бульби у бульбових сортів, так і отгнивать самі пагони біля коренів тих сортів, які бульб не мають.
Домашні кали віддають перевагу в якості поливу теплу воду, при цьому частота поливу визначається оточуючими температурами і темпами пересихання грунту. У період спокою кали потрібно поливати рідше, зазвичай це час починається в кінці осені і закінчується ближче до закінчення зими.
Підгодовувати їх потрібно не рідше двох разів на тиждень, так як недолік поживних речовин різко позначається на зовнішньому вигляді, листя втрачає блиск а квіти стають більш прозорими і бляклими.