Корисні поради
на всі випадки життя
» » Яку вибрати посудомийну машину

Яку вибрати посудомийну машину

Додано: 01.09.14
Яку вибрати посудомийну машину

Для багатьох посудомийна машина асоціюється з розкішшю, адже що може бути простіше, ніж відмити посуд традиційним способом, тим більше, що проточна вода для цього є в кожному будинку.
Але для тих, хто цінує свій час питання покупки посудомийної машини встає рано чи пізно. Як вибрати поудомойку, що при цьому важливо врахувати.

Як вибрати посудомийну машину. Критерії вибору


Вони залежать від низки обставин:
• обсягу агрегату, що обслуговує певну кількість комплектів посуду;
• місця розташування, так як посудомийка може бути не тільки вбудовуваної, але й стоїть окремо, найчастіше це стосується компактних за розміром моделей;
• його розмірів, а також вони можуть бути різними і це також слід враховувати, перебуваючи в пошуку того, як вибрати посудомийну машину. Серед них виділяють не тільки повнорозмірні або вузькі, але і компактні, призначені для використання в маленьких приміщеннях.
• вартості, хоча остання найчастіше пов'язана з брендом компанії виробника, у тому числі і при однакових технічних характеристиках.
В частині витратних матеріалів обмежень по вибору бути не може: будь-яка посудомийна машинка працює як при використанні спеціального порошку, так і таблеток.

На що звернути увагу при виборі посудомийки


Це не єдині критерії того, на що слід звернути увагу перед тим, як вибрати посудомийну машину.
Не менш важливими показниками в умовах прагнення до енергозбереження ресурсів стають обсяги споживання електрики і води за один цикл.
Більш детально про дані показники можна дізнатися, вивчаючи інструкцію до конкретного приладу. За класом енергозбереження посудомийні машини вибрати не важко, в цьому плані вони ні в чому не відрізняються від інших побутових приладів, для яких найбільш оптимальний і низький рівень встановлюється як клас «А». Але і це ще не все.
Для тих, хто замислюється про те, як вибрати посудомийну машину для приміщень, не обтяжених зайвою площею, не менш важливий рівень шуму, вироблюваний в процесі. Особливо це актуально, коли посудомийка встановлюється в типовій квартирі, де кухня безпосередньо поєднується з іншими кімнатами.
Типовий показник рівня шуму варіюється від 42до 48 дБ і чим він нижче, тим посудомийка працює більш непомітно.