Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли садити троянди

Коли садити троянди

Додано: 01.09.14
Рубрика: Сад і город
Коли садити троянди

Королева серед квітів - троянда і ті, хто може похвалитися ефектним розарієм на дачній ділянці в цьому не сумніваються.
Але для того, щоб виростити його і домогтися цвітіння, необхідно пройти довгий шлях, який починається з посадки.
Про те, як правильно садити троянди, написано багато, але от коли садити троянди - це питання, який цікавий багатьом садівникам. Справа в тому, що числа посадки троянд багато в чому залежать від кліматичних умов, а також від того, чи здійснюється посадка в грунт кущами або ж в горщик насінням.

Як садити троянди живцями і коли


Посадка щеплених троянд - справа відповідальна, так як для них дуже важливо правильно підібрати саме місце, а не тільки дотримати всі терміни.
Троянди люблять тепло і світло, тому ділянку грунту повинен бути максимально висвітлено протягом всього дня.
В частині строків посадки у всіх садівників свої переваги. Одні вважають, що робити це потрібно тільки восени, тоді до початку зими троянда встигає не тільки вкоренитися, але і закласти кілька нирок і тоді навесні йде в ріст швидше.
Тоді як інші говорять, що троянди садити треба тільки навесні, так як за зиму вони можуть вимерзнути навіть при надійному укритті.
Що стосується термінів весняної посадки, то тут багато залежить від температурних умов. На ґрунті, якщо троянди висаджуються не в теплицю, не повинно бути заморозків.
Так що умовно період посадки можна позначити як кінець квітня - середина або кінець травня. В цей час висаджується в грунт переважна більшість рослин і квітів, так що особливого секрету в посадці троянд і її термінах немає.

Коли і як садити троянди насінням


Тут тимчасових обмежень не існує, так як в квартирі завжди тепло. Складність полягає лише в тривалості світлового дня.
Тому в принципі, якщо забезпечити достатню кількість світла майбутнього рослині, насіння в горщик можна покласти в будь-який сезон, навіть восени.
Але якщо піти традиційним шляхом і вирощувати держак в розрахунку на те, щоб висадити його навесні у грунт, то посадку в горщик необхідно здійснити не пізніше кінця лютого.
Тоді до настання теплих днів невеликий втеча встигне зміцніти і набрати сили.
А про висадку троянди навесні в грунт слід задуматися після закінчення заморозків.
Правила посадки троянд насінням такі ж, як і живцями: сонячне місце, регулярний полив, мульчування грунту та удобрення її двічі в рік.
Але для того щоб троянди з насіння почали цвісти, потрібен час, бо все-таки найбільш традиційною та улюбленою садівниками є посадка кущами.