Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вирощування китайської троянди з насіння

Вирощування китайської троянди з насіння

Додано: 01.09.14
Рубрика: Сад і город
Вирощування китайської троянди з насіння

Навіть далекі від садівництва люди найчастіше чули про те, що троянди садять живцями, тоді як про те, що також можна виростити троянду з насіння, знають лише одиниці.
Такою є китайська домашня троянда , насіння якої можна побачити у продажу.
Але відразу потрібно орієнтуватися на те, що працювати з посадковим матеріалом у вигляді живців простіше, так само як і результати при подібній посадці будуть видні швидше.

Вирощування китайської троянди з насіння


Тут є два шляхи того, як можна прискорити схожість. Перший - це загартовування, також називається модним словом «стратифікація», при якому насіння на ніч протягом кількох днів поміщають в холодильник, а на день залишають при кімнатній температурі. Це також робить їх більш стійкими до температурних коливань.
А другий - це обробка спеціальними стимуляторами росту безпосередньо перед посадкою. При такому підході вирощування китайської троянди з насіння піде набагато швидше, ніж якщо чекати сходів при звичайній посадці в землю.

Як посадити насіння


Тут принцип посадки ні в чому не відрізняється від того, як вирощують будь-які рослини. Насіння поміщають в грунт не більше ніж на сантиметр.
Грунт береться або універсальний, або квітковий. Якщо земля принесена з палісадника або дачної ділянки, перед тим, як посадити в неї насіння, її слід обробити від можливих шкідників.
Для цього грунт або поміщають в духову шафу, або проливають окропом, а потім розчином марганцівки. Після цього за сходи можна буде не переживати.
Для їх прискорення зверху горщик або ящик накривається плівкою аж до появи перших паростків. У приміщенні повинно бути досить тепло і тоді насіння проростуть вже через 10 днів.
Садять насіння навесні, так як в зимовий час тривалість світлового дня недостатньо довга для того, щоб забезпечити сходам належну кількість сонця.

Догляд за сіянцями


Вирощування китайської троянди з насіння проходить такі стадії догляду, як і будь-які кімнатні квіти. По мірі зростання сіянці необхідно розсадити за інсмідуальним горщикам і забезпечити їм комфортні умови проживання.
Полив здійснюється по мірі пересихання грунту, не рідше одного разу в місяць у період інтенсивного росту з весни по кінець осені квітка слід удобрювати готовими комплексними мінеральними добривами.
І тоді кущик поступово почне набирати силу, але сподіватися на те, що вирощування китайської троянди з насіння дозволить порадіти цвітінню вже в цьому сезоні, не варто.