Корисні поради
на всі випадки життя
» » Привітання на Великдень у віршах

Привітання на Великдень у віршах

Додано: 01.09.14
Рубрика: Сценарії
Привітання на Великдень у віршах

У Світле Христове Воскресіння ранок починається з привітань, при цьому вітання на Великдень у віршах користуються підвищеною популярністю. Обумовлено це більш доступною і запам'ятовується формою мови, так само як і широтою можливості його використання.

Чим гарні привітання на Великдень у віршах


Здавалося б, всю радість з приводу великого свята можна з легкістю озвучити і словами, але вони доречні далеко не у всіх випадках.
Почати слід з такого класичного епістолярного жанру, як листівки та листи. Так, у вік Інтернету багато людей воліють раніше писати листи, ну а листівки - це взагалі окрема історія!
На Великдень прийнято дарувати подарунки, які як не можна краще доповнюють їх і мають двояку функцію: з одного боку додатково радують обдаровуваних, а з іншого боку нагадують про самих дарувальників. Присутність у привітанні римованих рядків робить його більш яскравим і оригінальним.

Для кого підходять поздоровлення у віршах


Привітання на Великдень у віршах можна підібрати як для близьких родичів, так і для колег чи просто знайомих: універсальність свята дозволяє знайти схожі радісні слова незалежно від ступеня споріднення.
Цей світлий свято хороший тим, що не вимагає конкретизації і переходу на обличчястості. Символізуючи перемогу вічного життя і прощення гріхів, Пасха пов'язана саме з такими привітаннями, які прославляють Христа і його шлях заради всіх віруючих людей.

Де знайти привітання на Великдень у віршах


Не складає труднощів і пошук самих віршів. Якщо раніше для цього було потрібно перегортати старі газети або звертатися у книжкові магазини для пошуку готових листівок (і не факт, що до даного специфічному свята там щось би знайшлося), то на допомогу приходить Інтернет.
На його просторах можна знайти абсолютно будь-яке поздоровлення, хоч для улюбленої мами, хоч для колеги по роботі. Ну а якщо є талант написання рим, залишається тільки порадіти, бо найтепліші вітання йдуть саме тоді, коли вони підносяться від душі, а не є фрагментом готової, нехай і красивою, листівки.
***

То і справа чуються

Слова "Христос воскрес!".

Люди один одному радіють:

"Воістину воскрес!"

Я вас з великим святом

Вітаю від душі!

І урочистим настроєм

Зустріньте його і ви!
***

Христос воскрес! І це смо!

Радіймо ж і привітаємо один одного.

І в радості добра і світла побажаємо всім,

Щоб душа завжди була надією зігріта!
***

Христос воскрес! Христос воскрес!

Сяє сонечко з небес!

Зазеленів вже темний ліс,

Христос воістину воскрес!

Прийшла весна - пора чудес,

Дзюрчить джерело - Христос воскрес!

Світліше в світі немає словес -

Воістину Христос воскрес!
***

З днем Великодня вітаю вас!

І в цей благодатний світлий день

Добра і щастя бажаю,

Любові Господній нехай береже вас сень!