Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ознаки отруєння у дітей

Ознаки отруєння у дітей

Додано: 01.09.14
Ознаки отруєння у дітей
Попадання різних бактерій і вироблювані ними отрути в організмі людини можуть викликати серйозні захворювання, а також отруєння.

Ознаки отруєння у дітей


Основними ознаками отруєння у дітей є:Виникнення нудоти і блювоти. Як правило, вони виникають через декілька годин або днів після того, як відбулося зараження. В деяких випадках ці симптоми можуть бути відсутніми.
Виникнення проносу. Дані ознаки отруєння у дітей спостерігаються у разі легкої форми отруєння, але, як правило, при кишковій інфекції.Понос може відбуватися в перші години, тижні або дні після зараження. Якщо пронос виник протягом першого дня, то, швидше за все, настав харчове отруєння. Якщо пронос виник через кілька днів, то це є наслідком кишкової інфекції.
Якщо пронос спостерігається через кілька тижнів, то тоді це ознака зараження паразитами або вірусним гепатитом.
Якщо є одна з вище перерахованих інфекцій, які провокують пронос, то це може бути смертельно небезпечним для людини. У такому випадку вам слід звернутися за допомогою до лікаря, особливо, якщо у хворого сильний водянистий або кров'янистий пронос, який триває уже впродовж 24-48 год.Такі ознаки отруєння у дітей можуть проявлятися ріжучими і болями в животі. Такі болі можуть виникнути незадовго до того, як почнеться блювота і пронос. По мірі посилення проносу больові відчуття в животі можуть посилюватися і наступати у вигляді ознак.
Підвищення температури тіла, озноб, сильна слабкість. Такі симптоми виникають одночасно з вищепереліченими.
До типовим ознаками отруєння можна віднести почервоніння обличчя, шкіри, свербіж, відчуття жару в обличчі. Дані симптоми можуть говорити про те, що сталося отруєння хімічними речовинами, які могли потрапити в організм разом з їжею.Дуже рідко дані симптоми, які виникли через пару хвилин після контакту з певним продуктом, можуть бути ознакою алергічної реакції. Якщо ж ви помітили дані ознаки у вашої дитини, то потрібно терміново звернутися за допомогою до лікаря.

Ознаки отруєння у дітей у важких випадках

Спостерігається втрата свідомості, виникає сильна слабкість у м'язах, утруднюється дихання.
Різко знижується артеріальний тиск, частий пульс і сильно червоніє шкіра.
Припиняє виділятися сеча.
Збільшуються лімфатичні вузли.