Корисні поради
на всі випадки життя
» » Допомога при алкогольному отруєнні

Допомога при алкогольному отруєнні

Додано: 01.09.14
Допомога при алкогольному отруєнні
Постраждати від алкогольного отруєння можуть не тільки люди, які страждають алкогольною залежністю, але і ті, хто зрідка бувають в гостях або банкетах і можуть іноді випити зайве. На жаль, досі трапляються неякісні напої, і отруєння етиловим спиртом куди небезпечніше, ніж отруєння зайвим кількістю випитого. І в тому, і в іншому випадку потрібна допомога при алкогольному отруєнні.

Що робити при сильному отруєнні


Якщо родич отримав сильне отруєння від алкогольної продукції, і у нього почалися лихоманка або судоми, то краще не ризикувати і викликати швидку допомогу, так як не завжди можна самостійно очистити кишечник і вивести частину токсинів.
Лікар нарколог оцінить ситуацію і призначить дозування ліків, яке прокапают через крапельницю. Необхідно за короткий час зупинити інтоксикацію, так як це небезпечно для нервової системи людини і роботи мозку.

Допомога при алкогольному отруєнні в домашніх умовах


В домашніх умовах можна вивести зі стану запою або алкогольного отруєння при слабкої або середньої тяжкості інтоксикації.
В першу чергу необхідно очистити кишечник від токсинів. Зробити це буде не просто, але доведеться умовити, в крайньому випадку, змусити випити якомога більше води зі слабким розчином марганцівки. В даному випадку викликати штучно блювання не доведеться, так як вона виникне сама.
Після того як вода буде виходити чистою і без слизу і домішки, слід прийняти таблетки активованого вугілля згідно дозуванні - на 1 кілограм ваги одна таблетка аптечного вугілля. Швидше за все, хворого після такої процедури почне морозити. Допомога при алкогольному отруєнні полягає у створенні максимально комфортних умов, які необхідні хворому.
Як тільки наступить незначне полегшення, можна і навіть потрібно пити якомога більше рідини. Алкогольні напої виводять воду з організму, при отруєнні настає дефіцит рідини, а значить, може початися зневоднення. Пити краще всього мінеральну воду без газів, чергуючи з водою з лимонним соком, відваром ромашки і м'яти, і простий підсолодженою водою. Перший день-два після отруєння краще утриматися від їжі.
Допомога при алкогольному отруєнні - це ряд рекомендацій. Наприклад, не можна їсти перші добу важку їжу, вмикати гучну музику, похмелятися слабоалкогольними напоями, пити таблетки від голови і шлунка.