Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування опіків народними засобами

Лікування опіків народними засобами

Додано: 01.09.14
Лікування опіків народними засобами
Опік можна отримати на кухні при дотику до гарячої сковорідці або розпеченим маслом, або на сонці при тривалому перебуванні під прямими сонячними променями.

Площа опіку


Лікування опіків народними засобами залежить не тільки від причини, але і від ступеня опіку і площі ураження.
Найнебезпечніша ступінь опіку, зачіпає більше 70% всієї поверхні тіла, і якщо це опіки другого, третього і четвертого ступеня.
Площа ураженої поверхні визначається долонею. 1% поверхні шкіри шкіра на долоні. Можна порахувати, не торкаючись до шкіри, який відсоток є обпаленою. Існує правило дев'яток - визначення відсотка ураженої шкіри:18% - шкіра на спині.
1% - зовнішні статеві органи.
9% - шкіра шиї і голови.
9% - шкіра живота.
9% - шкіра грудей.
9% - кожне стегно.
9% - шкіра на стопах і гомілки.Невелика термічне ураження зручніше вимірювати долонею. При опіках електрикою, окропом, вогнем та іншими серйозними предметами, краще користуватися правилом дев'яток.

Лікування опіків народними засобами: кращі методи


Незважаючи на те, що практично всі лікарі стверджують, що при опіках не можна використовувати народні засоби, існує кілька методів:Від сонячних опіків добре допомагає харчова сода.
Лікування опіків народними засобами рекомендується проводити, якщо опік отримано сонячними променями.
Допомогти при сонячному опіку може компрес з свіжого чаю.
На уражену ділянку можна накласти засіб з картопляного крохмалю і теплої води. Кашицю перемішати і накласти на місця почервоніння.
Лляна олія - прекрасний і, напевно, єдине допустиме лікування опіків народними засобами. Його можна використовувати при опіку окропом і гарячим маслом. Варену цибулину треба подрібнити блендером і з'єднати з лляною олією. До отриманої кашки змочити бант або марлю і накласти на місце опіку.
Опік можна лікувати соком моркви. На уражені ділянки накладати марлю, змочену в соку моркви.
Для компресу можна використовувати обліпихова масло.Незважаючи на те, що існують народні рецепти від опіків, краще всього використовувати перевірені, аптечні препарати. Від сонячних опіків допомагають косметичні креми або спеціальне молочко, при побутових термічних опіках - противоожоговие мазі та спреї, які не тільки знімають біль, але і прискорюють процес регенерації шкіри.