Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перша долікарська допомога при опіках

Перша долікарська допомога при опіках

Додано: 01.09.14
Перша долікарська допомога при опіках
Зіткнутися з проблемою при опіках можна в тому випадку, якщо не була правильно надана долікарська допомога. Тепловий опік можна отримати, якщо довгий час бути присутнім під прямими сонячними променями. В даному випадку можна отримати не тільки сонячний, але і тепловий удар, що досить небезпечно. Що стосується зіткнення з гарячими предметами або продуктами, тут так само важлива перша долікарська допомога при опіках.

Аптечні засоби проти опіків


У домашній аптечці в обов'язковому порядку має бути засіб проти опіків. Що вибрати? Вважається, що при опіках краще всього використовувати спрей, так як мазь наноситься і є можливість стикнутися з болячкою, що не безпечно.Спрей Пантенол» знімає біль, що з'являється при опіках. Хорошим засобом вважається «Олазоль», у складі присутня обліпихова олія, хлорамфенікол, борна кислота, бензокаїн. Такий склад не тільки знімає біль і печіння, але і прискорює регенерацію обпаленої шкіри.
«Воскопран» - це спеціальна стерильна пов'язка, яку досить часто використовують для лікування різних ран і опіків.Яка повинна бути перша долікарська допомога при опіках


Не важливо, що потрапило на шкіру, окріп, гаряче масло або сталося зіткнення з гарячим предметом, дуже важливо правильно обробити рану.
Якщо опік першого ступеня, на тілі з'являється червона пляма і невеликий набряк з припухлістю, в першу чергу це місце треба охолодити під проточною водою, а потім обробити будь-яким засобом проти опіку.
Перша долікарська допомога при опіках другого ступеня трохи відрізняється. Так як 2 ступінь опіку відрізняється освітою водянистого міхура, то обпечене місце не можна помістити під струмінь холодної води, краще опустити в таз або іншу ємність. Потім, використовуючи бавовняну тканину, треба просушити це місце і нанести спрей проти опіку. Цей той самий випадок, коли небажано користуватися маззю, щоб не пошкодити міхур.
Перша долікарська допомога при опіках, проведена без порушень, допоможе захистити пошкоджену шкіру від занесення інфекції. Після попередньої обробки на ранку треба накласти стерильну пов'язку і туго зав'язати. Для швидкого загоєння треба щодня наносити лікарський засіб і міняти пов'язку.